Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Audi , 5
BMW , 2
Hyundai , 1
Lexus , 1
Rover , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Iphone,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Iphone | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 ноем. 14:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150ks Business AT

23 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
23 ноем. 12:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150КS Business 4motion AT

24 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
11 ноем. 13:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI KOZA LED GREACI FULL - 11.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
19 јун. 21:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Lexus NX300H Luxury 2018 197ks

37 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
30 мај 16:41 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 320 d f30 184ks 8g tronic automatic 2013

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 21:57 Автомобили , Делчево

BMW 525 D 204ks F10 BI-XENON navi M-paket 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 17:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

tauran touran

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 19:49 Автомобили , Охрид

GOLF 7 2015 CUP EDITION

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 00:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C220 CDI-170KS

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 14:03 Автомобили , Кавадарци

Audi A4 2.0TDI 190HP Quattro Stronic Virtual

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 19:54 Автомобили , Крива Паланка

Mercedess-Benz B 200

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 13:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES 220 CDI AMG

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
30 јан. 01:10 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 5 1.9 TDI 90 KS 2006 GOD...

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 14:44 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A3 1.9TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 14:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A3 1.9 TDI

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 14:05 Автомобили , Делчево

Mercedes ML 270 4X4

6 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 17:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi TT kabriolet

5 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 20:52 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Passat CC 2.0 TDI Sport coupe

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 јун. 08:06 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Passat CC 2.0 TDI Sport coupet -10

17 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
24 апр. 13:56 Автомобили , Битола

Audi A4 1.9TDI -00 moze i zamena

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 09:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MITSUBISHI LANCER 1,5 -08 PLIN FULL OPREMA

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
13 авг. 12:20 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Rover 200 1.4 -98 Plin Full oprema

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 18:08 Автомобили , Скопjе , Петровец

Skoda Octavia -08

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
24 мај 19:40 Автомобили , Кочани

MERCEDES C 200 -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Iphone | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

iPhone iphone iphone Iphone iphone 11 Iphone x Iphone iphone x iPhone IPhone

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации