Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Kia , 743
Audi , 20
Peugeot , 20
Opel , 18
Citroën , 14
Ford , 13
Toyota , 11
BMW , 10
Renault , 10
Nissan , 7
Fiat , 5
Škoda , 5
Daihatsu , 4
Jeep , 4
Mazda , 4
Seat , 4
Hyundai , 2
Lancia , 2
Volvo , 2
Lexus , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kia,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kia | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 13:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

prodavam Kia Sportage

20 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS AVTO MIRO

11 850 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 2020 BIZNIS AVTO MIRO

15 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI 130KS FEEL BIZNIS

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS 2020

11 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 1.5 HDI AIRCROSS AVTOMATIK AVTO MIRO

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL GRANDLAND 1.5 HDI BIZNIS 2019 AVTO MIRO

16 290 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A6 SEDAN AUTOMATIC DIZEL 2.0 TDI NEW MODEL KUPEN MK/20

37 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 2021 NOVO VOZILO POD GARANCIJA

20 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 40 000 - 44 999
Онлајн
Вчера 20:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

16 200 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Онлајн
Вчера 17:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SKODA RAPID 1.4 TDI 90KS AMBIENT 2015G MK

8 290 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 16:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D 143KS EXECUTIVE 2017G

16 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Вчера 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ATECA 1.6 TDI STYLE BUSINESS AVTO MIRO

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 08:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 08:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 BUSINESS LINE - MANUEL 1.6 TDI KUPEN MK/20

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
30 ноем. 17:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

18 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
30 ноем. 17:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-I 97KS TERRA 2008G

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
30 ноем. 17:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 73KS ZEN N1 2019G

9 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
30 ноем. 16:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A4 4X4 2.0 TDI 190KS DSG(AUTOMATIC) S-LINE 2019G

26 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Онлајн
30 ноем. 16:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES A160 1.4 BENZIN 110KS STYLE NAVI 2018/2019G

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Онлајн
30 ноем. 16:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ASTRA 1.4 TURBO 125KS 6M/T BUSSINES 2019G

12 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
30 ноем. 16:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD TRANSIT COURIER 1.5 TDCI 75KS N1 SO POVRATOK NA DDV-18%

10 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
Онлајн
30 ноем. 12:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

LEXUS RX 450H 3.5 HYBRID 4X4 313KS PRESIDENT2016G VO TOYOTA

41 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
30 ноем. 12:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.2 PETROL82KS BI TONE 43.000KM

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
Онлајн
30 ноем. 12:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD FIESTA 1.2 PETROL 82KS TREND 2013G

5 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
30 ноем. 12:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

18 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Онлајн
30 ноем. 12:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 11:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн
29 ноем. 04:46 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava KIA Sportage model 2023 godina kupena vo Skopje

Година: 2023
Километража: 10 000 - 14 999
28 ноем. 19:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat 2.0tdi 2007 full oprema 6 brzini prekrasen

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
28 ноем. 18:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI ELANTRA 1.6 PETROL 127KS GLS 2017G

12 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
28 ноем. 18:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA COROLLA 1.2 TURBO 115KS EXECUTIVE 2019G

17 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
Онлајн
28 ноем. 17:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA YARIS 1.5 PETROL 115KS 6 M/T TERRA 2019G

11 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
27 ноем. 17:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120KS HIGHLINE 2018G

17 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
27 ноем. 17:06 Автомобили , Охрид

kia avela benzin/gas godina 2000 vo dobar sostojba

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
27 ноем. 10:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 7 MESTA BIZNIS AVTO MIRO

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 09:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA YARIS 1.5 PETROL 115KS 6 M/T TERRA 2019G

11 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Онлајн
26 ноем. 15:54 Автомобили , Прилеп

Prodavam originalni cisto novi bandazi 15ki od Kia

400 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 18:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Ceed 1.6CRDI 90ks Jimauto group

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 ноем. 12:46 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Sportage 2017

16 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
23 ноем. 12:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Ceed 1.6crdi 81kw 2013 Auto Kodeks

7 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 17:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI Q5 4X4 2.0 TDI 190KS 2017G VO TOYOTA SKOPJE

35 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
22 ноем. 16:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
22 ноем. 12:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

JEEP RENEGADE 1.6 MILTIJET 120HP FACELIFT NAVI 2019G

17 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
22 ноем. 11:35 Претпријатие Автомобили , Велес

KIA SPORTAGE 2014g 1.7 CRDi-PREMIUM-86 000km

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kia | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации