Македонски | Shqip | English |

Купи продај автомобили на најголемиот огласник Пазар3.мк

Купувајте или продавајте автомобили на најголемиот огласник за огласување на автомобили - Пазар3.мк! Продажбата на автомобили никогаш не била полесна - со само неколку кликови Вашиот автомобил ќе биде претставен пред големата Пазар3 публика заинтересирана за купување на коли.

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 01:42 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:39 ,

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:39 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:59 , ,

Rover delovi za site model i200/25 400/45 600 75

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 00:36 ,

Ford Tourneo -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:36 ,

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 00:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:26 ,

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999

Kupi prodaj avtomobili на Пазар3.мк

Купи нов автомобил или продај стар автомобил, лесно, брзо и едноставно на најголемиот онлајн пазар за продажба на автомобили - Пазар3.мк!

Доколку сакате да купите автомобил регистрирајте оглас дека сте заинтересирани за купување на одреден тип на кола. Доколку пак продавате автомобил регистрирајте оглас со детали за автомобилот што го продавате.

 

Купувањето и продавањето автомобили е најлесно на Пазар3.мк

Продажба на автомобили? Следниов тип на оглас со сигурност ќе Ви донеси лесна и брза продажба. Во огласот за продавање на коли внесете информации околу типот на Вашето возило, кои се неговите карактеристики, километража на автомобилот, тип на мотор, автомобилска опрема и се она што го издвојува Вашиот автомобил од останатите.

 

Сакате да го замените Вашиот автомобил со друго возило?

Доколку Ви е потребна промена и сакате да го промените Вашиот автомобил погледнете ги можностите кои ги нуди Пазар3 за kupoprodazba na avtomobili. 

Kupi prodaj avtomobili на Пазар3 и оствари дополнителна заработка! 

Доколку се занимавате со продажба на коли, Пазар3 е одличното место за унапредување на Вашиот бизнис.


Кон почеток