Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 59
BMW , 22
Audi , 20
Ford , 15
Seat , 11
Peugeot , 10
Citroën , 8
Fiat , 6
Renault , 6
Toyota , 6
Škoda , 3
Chevrolet , 2
Nissan , 2
Honda , 1
Hyundai , 1
Mazda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Lupo , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Lupo | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мар. 12:24
Линк
, ,

VW Golf 5 1.9 Tdi Klimatronic

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

04 мар. 12:24 , ,

VW Golf 5 1.9 Tdi Klimatronic

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 08:38 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 13:02 , ,

VW Volskwagen Lupo

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 12:00 ,

E270 cdi Naj ubaviot vo MK

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 09:11 , ,

SEAT AROSA -98

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 19:24 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 09:18 Претпријатие ,

VOZILA SO NISKI CENI PRODAZBA OTKUP I ZAMENA

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 19:01 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 19:01 Претпријатие ,

AUDI A3 20TDI SPORTBACK -08 ELIT AUTO

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 19:00 Претпријатие ,

VW TIGUAN 4MOTION 2.0TDI 140KS ELI AUTO

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 19:00 Претпријатие ,

BMW 316D 2012GOD ELIT AUTO

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 19:00 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0TDI QUATTRO EURO 5 ELIT AUTO

9 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Претпријатие ,

AUDI A5 2.7TDI EURO5 -09 ELIT AUTO

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4HDI 2011GOD EURO5

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 2009 GOD

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 09:57 Претпријатие ,

VW Beetle 1,6tdi -12 i Lancia delta 1,6tdi 09g.

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 18:19 Претпријатие ,

VW GOLF 2,0 TDI 8 VENTILA DSG AUTOMATIC

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 18:03 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 2009GOD ELIT AUTO

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 19:25 Претпријатие ,

BMW 320D 150KS UNIKAT -05GOD EURO 4

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 19:35 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK ELIT AUTO

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 19:15 Претпријатие ,

PEUGEOT 307 1.6HDI UNIKATNO -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 17:32 Претпријатие ,

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG 2015GOD EURO 6

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
09 авг. 19:48 Претпријатие ,

VW GOLF GTD 2.0TDI 170KS ELIT AUTO

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 19:16 Претпријатие ,

VW PASSAT 6 1,9TDI 105KS ELIT AUTO

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:56 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI 6 BRZINI ELIT AUTO

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:25 Претпријатие ,

VW GOLF 1.6TDI 105KS -11GOD SPORT EDITION

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:25 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS -08 ELIT AUTO

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:25 Претпријатие ,

VW POLO 1.6TDI 90KS HIGHLINE 2010GOD

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:25 Претпријатие ,

SEAT LEON 2.0 TDI -11 GOD NAVIGACIJA

6 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
10 јул. 18:31 Претпријатие ,

VW GOLF 2,0TDI 2006GOD ELIT AUTO

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 18:30 Претпријатие ,

VW PASSAT 6 1,9TDI 105ks ELIT AUTO

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Lupo | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Lupo Lupo Lupo lupo lupo Lupo Lupo Lupo Lupo Lupo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации