Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Mazda , 167
Opel , 32
Peugeot , 27
Audi , 25
BMW , 23
Ford , 18
Citroën , 16
Seat , 11
Fiat , 8
Renault , 8
Nissan , 7
Hyundai , 5
Kia , 5
Toyota , 5
Chevrolet , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Škoda , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mazda 3 , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mazda 3 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:44 , ,

Mazda 3 1.6 HDI -08

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:22 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 05

4 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:49 , ,

Mazda 3

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:36 Претпријатие , ,

BMW 118D 90KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

4 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 22:33 Претпријатие ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS KOZA 4X4 - 07..MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 22:22 Претпријатие ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS KOZA 4X4 - 07..MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 12:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 12:45 Претпријатие , ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 11:01 , ,

Mazda 3 1.6d 80kw Unikat -11

6 390 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 09:50 Претпријатие , ,

Mazda 3 1.6d AutoMilano 6meseci garancija

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 09:34 Претпријатие , ,

Mazda 3 2.0d AutoMilano 6meseci garancija

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 08:38 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 22:09 Претпријатие ,

MERCEDES C 220 CDI 170 KS AVTOMATIK - 09..MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 22:09 Претпријатие ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 164000 KM NOV - 11.MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 20:07 Претпријатие ,

Seat Leon 2.0TDi 140ks 6brzini - 2007

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:03 Претпријатие ,

CITROEN C4 1.6HDi 90ks UNIKAT - 2008

3 333 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:01 Претпријатие ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 12:07 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS COMFORT - 07.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 12:03 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO 4X4 - 09.MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 12:02 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 12:00 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
26 фев. 11:59 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 11:59 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 70 KS 85000KM NOVO -07 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
26 фев. 11:59 Претпријатие ,

MAZDA 6 2.0 D 140 KS FEJSLIFT KOZA XENON PDC - 09.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Mazda 3 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 mazda 3 mazda 3 Mazda 3 Mazda 3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации