Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 3539
Audi , 86
Peugeot , 71
BMW , 66
Renault , 58
Ford , 57
Citroën , 48
Fiat , 35
Seat , 35
Alfa Romeo , 24
Nissan , 16
Toyota , 14
Škoda , 12
Mazda , 9
Hyundai , 8
Kia , 7
Volvo , 5
Chevrolet , 4
Honda , 3
Jeep , 3
Lancia , 2
Rover , 2
Suzuki , 2
Yugo , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel Astra,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel Astra | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 05:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Astra K Cosmo

14 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
09 дек. 13:41
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Astra G 1.7 DTi

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 22:09
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL ASTRA 1.9 Diesel 2006

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 18:36 Претпријатие Автомобили , Битола

* OPEL ASTRA 1.7 CDTI * EcoFlex * COSMO * MODEL 2010 *

4 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra j Sedan 1.6-16v*AUTOMATIC*Cosmo-18g.

9 799 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 11:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Otkup na avtomobili

Вчера 10:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 e-HDI 85ks Feline SPORT

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL.ASTRA.1.7.DIZEL.08 GOD.KLIMA.NEUVEZENO.FULL

2 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:09 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW 2011

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:25 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS M-1 FACELIFT LED NAVI VIP AUTO

9 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC 1.5DCI 81KW PERFEKTNA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
09 дек. 13:41 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Astra G 1.7 DTi

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 12:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек. 11:56 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra 2017 | 1.6 Benzin/Plin

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
09 дек. 10:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra 1.7 cdti 81 kw 6 brzini ekstra

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
09 дек. 10:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Astra 1.7 cdti 81 kw 6 brzini ekstra

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 09:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Duster 1.5dci perfektna

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек. 09:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW PASSAT 2.0TDI 103kw Trendline

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 04:56 Автомобили , Тетово

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI REG. 04/2024N

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 00:21
Линк
Автомобили , Тетово

Opel 1.7 101ks 2006

4 500 МКД

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 15:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra 2005 beznin/plin Neuvezena

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 14:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Highline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 14:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 14:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
08 дек. 14:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 14:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 13:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 13:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 2.0TDI 105KW PERFEKTNA

8 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 11:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 10:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 10:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane 1.5 dCi 81Kw Dynamique

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 09:41 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
08 дек. 05:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Astra K Cosmo

14 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
07 дек. 21:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

RENAULT MEGANE 1.5 DCI GRANDTOUR LIMITED - AVTOMATIK ����

7 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 75 KS FEJSLIFT NOVA - 08.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 15:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
07 дек. 14:16 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI COSMO PERFEKT AUTO

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 13:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 208 1.4 HDi 50kw NAVI Access

6 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 12:44 Претпријатие Автомобили , Виница

OPEL ASTRA 1.6 cdti 110 ks 2020 godina

11 850 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 12:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 CDTI Color Edition ecoFlex

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 12:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 508 1.6 HDI BUSINESS NOVA

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 11:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 11:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI PERFEKTNA SERVISNA KNISKA

4 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 08:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ HOLANDIJA

6 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
07 дек. 08:34 Претпријатие Автомобили , Кочани

OPEL ASTRA 1,7 CDTI 110 KS 2011 COSMO PAKET ,PERFEKTNA !

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 08:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Astra 2.0cdti 160ks 2011 navi top model

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 08:10 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 08:09 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI-101KS--COSMO--MODEL 2007!!PERFEKTNA!

4 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 13:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110ks 2014g

7 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 08:27 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 2.0 dizel automatic

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel Astra | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации