Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 2282
Audi , 85
Peugeot , 69
BMW , 67
Ford , 57
Renault , 50
Citroën , 47
Seat , 30
Fiat , 28
Alfa Romeo , 26
Nissan , 12
Toyota , 12
Mazda , 10
Škoda , 10
Kia , 8
Hyundai , 7
Chevrolet , 4
Volvo , 4
Honda , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
MINI , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel corsa,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel corsa | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 14:34 ,

Opel Corsa 1.4 2004

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:00 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 16v cosmo perfektna

3 950 МКД

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:50 , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2003

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:31 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2010 GOD FUL OPREMA ODLICNA

3 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:05 ,

Opel Corsa 1999 Perfektna Sostojba

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:28 , ,

OPEL CORSA C 1.2 Benzin 2004g

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:11 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin plin 2003

2 050 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:53 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti,God;2007'Ful Oprema

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:01 , ,

Opel Corsa C 1.8 2002

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:14 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
17 окт. 20:33 Претпријатие , ,

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 20:23 Претпријатие , ,

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 16:22 , ,

Opel korsa 1999 dizel

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 16:21 , ,

Opel Corsa OPC 1.6 turbo perfektna moze zamena

7 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
17 окт. 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
17 окт. 12:52 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2007god Avto M&S

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 окт. 11:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
16 окт. 11:15 , ,

Opel Corsa D 1.4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
16 окт. 10:31 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 10:31 Претпријатие ,

Opel Corsa E 1.0T 115ks 6 brzini euro 6 cosmo

7 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт. 03:19 ,

Opel Corsa benzin 2000

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
14 окт. 11:55 ,

Opel Corsa 1.4

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт. 12:56 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2012 ne uvezena

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
13 окт. 16:41 ,

Opel Corsa 1.3cdti 95ks 2011

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 16:13 , ,

Opel Corsa 1.7 diesel Isuzu motor

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 12:26 Претпријатие ,

Opel Corsa GSI 1.6 16V 110kw full 2009 Avtocentar

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 12:26 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 cdti 55kw 2008 Avtocentar

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 окт. 10:54 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Edition 2017

7 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel corsa | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации