Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 3509
Opel , 186
Audi , 104
BMW , 92
Peugeot , 77
Renault , 67
Ford , 57
Citroën , 48
Seat , 46
Fiat , 34
Alfa Romeo , 25
Nissan , 15
Toyota , 14
Mazda , 11
Škoda , 11
Hyundai , 10
Kia , 6
Volvo , 6
Honda , 5
Chevrolet , 4
MINI , 3
Lancia , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор PASSAT,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: PASSAT | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 септ. 16:25
Линк
,

VW PASSAT

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 15:52 ,

VW Passat B6 1.9 TDI 105hp

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:56 Претпријатие , ,

VW Passat 1.6tdi 120ks 3xr-line panorama unikat

18 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:43 , ,

VW PASSAT ///COMFORT LINE 1.6TDI 8V 105KS 7 SPEED BLUEMOTION

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:30 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0TDI 103kw 2011

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:06 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NAVI TV 168000KM - 06..MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 01:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI nov vo top sostojba

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:11 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:01 , ,

VW Passat 2003 dizel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:29 , ,

VW PASSAT 2.0 150KS BLUE EMOTION

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:51 Претпријатие ,

Vw Passat cc 1.8 tsi

7 777 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:24 ,

VW Passat 2.0 TDI 170ks highline od CH

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:21 , ,

VW Passat 2.0 TDI

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:18 ,

VW Passat 1.9tdi 2002

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:16 Претпријатие ,

VW Passat 1.9 TDI

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:25 , ,

VW Passat CC 2012 dizel

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:14 , ,

VW Passat B3 1.8 1997

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
17 септ. 23:50 , ,

VW Passat 2.0tdi 2007

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 23:10 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS Highline Porsche MK Perfekten

11 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
17 септ. 22:55 , ,

VW Passat 2.0 Tdi 2008 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 22:25 , ,

VW Passat B5 2.5 V6 150hp dizel

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 21:45 ,

VW Passat 1.9 2003

3 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 20:46 , ,

VW Passat 2.0 tdi 2009

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
17 септ. 20:39 , ,

VW Passat 1.9 tdi 96kw 2004 automatik

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 17:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 17:18 , ,

VW Passat 2.0 dizel

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 14:10 Претпријатие , ,

VW Passat 1.6 dizel 88kw kako nov

22 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
17 септ. 13:39 , ,

VW Passat top socuvano

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување PASSAT | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Passat во категорија Автомобили | Honda
  • PASSAT во категорија Автомобили | Daewoo | Matiz
  • passat во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C-класа
  • passat во категорија Автомобили | Seat | Ibiza
  • passat во категорија Возила
  • passat во категорија Автомобили | Hyundai | i30
  • passat во категорија Автомобили | Maybach
  • Passat во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E-класа
  • Passat во категорија Автомобили | Peugeot | 206
  • Passat во категорија Автомобили | Volvo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации