Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 3506
Opel , 194
Audi , 107
BMW , 92
Peugeot , 84
Renault , 67
Ford , 60
Citroën , 51
Seat , 45
Fiat , 36
Alfa Romeo , 25
Toyota , 15
Nissan , 14
Hyundai , 13
Škoda , 11
Mazda , 9
Honda , 7
Chevrolet , 6
Kia , 6
Volvo , 4
Jaguar , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Dodge , 1
Lexus , 1
MINI , 1
Rover , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 00:01
Линк
, ,

Passat

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:59
Линк
, ,

VW Passat 2.0TDI DSG 2014

9 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:15
Линк
, ,

VW Passat "R-Line Exterior", DSG, NAV, CAM

28 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999

Денес 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:18 , ,

VW Passat CC 170ks 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 , ,

VW Passat 2.0tdi 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:15
Линк
, ,

VW Passat "R-Line Exterior", DSG, NAV, CAM

28 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 21:17 ,

VW Passat 2.0tdi 2006 dsg

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:26 , ,

VW Passat

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:09 , ,

Passat 2.0TDI 150PS Comfortline ACC SelfPark Heated Seats

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:00 ,

VW Passat

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:39 , ,

VW PASSAT 6 2.0 tdi -09 DSG AUTOMATIK

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:20 ,

VW Passat 3 karavan so klima 1.9 td

1 150 ЕУР

Година: 1996
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 16:26 , ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:59
Линк
, ,

VW Passat 2.0TDI DSG 2014

9 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:01 ,

VW Passat 1.9 TDI

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:28 Претпријатие ,

VW Passat 1.6Tdi 120hp Comfortline

16 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:25 , ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks comfortline besprekoren

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:18 Претпријатие , ,

VW Passat 1.6 tdi 77kw 2011 perfektna sostojba

9 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:16 , ,

VW Passat Sel 2.0 Tdi DSG!

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:03 , ,

VW Passat B8 2.0tdi 150ks DSG Led Bi-xenon highline neuvezen

19 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 07:59 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

8 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 07:51 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

8 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 07:47 Претпријатие ,

VW Passat 2.0tdi so osum ventili 140ks 2005 navi

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:13 , ,

Bmw X3 2.0 xdrive 4x4

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI nov vo top sostojba

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 01:11 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 00:01
Линк
, ,

Passat

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 23:29 , ,

VW PASSAT 2.0 150KS BLUE EMOTION

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 20:24 , ,

VW Passat B8 1.6tdi 120ks panorama 2016 so 110.000km

15 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
23 јун. 20:24 ,

VW Passat 2.0 TDI 170ks highline od CH

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
23 јун. 20:21 , ,

VW Passat 2.0 TDI

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 19:18 ,

VW Passat 1.9tdi 2002

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 19:16 Претпријатие ,

VW Passat 1.9 TDI

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 18:33 , ,

VW Passat B6 2.0tdi

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 18:25 , ,

VW Passat CC 2012 dizel

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 18:20 , ,

VW Passat B6 2.0 TDI 2008

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 18:08 , ,

VW Passat b6 2.0 tdi

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 16:19 Претпријатие , ,

VW Passat 1.9tdi 2008

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 15:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
23 јун. 13:06 Претпријатие ,

VW Passat Variant 1.6Tdi 120hp

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

passat Passat Passat Passat passat Passat Passat Passat Passat Passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации