Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили | Pazar3 koli

Добредојдовте на најголемиот огласник во Македонија - Пазар3.мк! Голем број од љубителите на автомобили го започнуваат својот ден со пребарување на "Pazar3 koli". Најголем избор на нови и половни автомобили од сите марки и модели се достапни на Pazar3.mk!

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 02:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:17 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI cela ili na delovi

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 02:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:15 , ,

Audi A6 C6 3.0 TDI 225ks СОВРШЕН АВТОМОБИЛ

6 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 01:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:45 ,

BMW 530d so full oprema

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 01:44 , ,

Land Range Rover Sport

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:42 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Огласи за продажба на половни автомобили - Pazar3 koli

Пазар3.мк е добро познат по големиот број на огласи за продажба на автомобили. Pazar3 koli е често пребарувана фраза кај многумина, имајќи го предвид фактот што категоријата "Продажба на автомобили" e најпопуларната категорија на најголемиот огласник за продажба на половни коли.

 

Во потрага сте по мал автомобил па пребаруватe Pazar3 koli mali avtomobili? Или пак имате специфичен модел на автомобил кој одамна го посакувате па пребарувате Pazar3 koli Mercedes e220?

 

Без разлика дали сте заинтересирани за специфичен модел на кола, или ве интересира одреден тип на кола како на пример мал градски автомобил, караван, SUV, седан, хачбек, караван, кабриолет и сл., на Пазар3 сигурно ќе го најдете автомобилот од Вашите соништа.

 

Марки и модели на автомобили - Pazar3 koli

Какви се автомобили се продаваат на Пазар3? 

На Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на автомобили од сите добро познати брендови на автомобили како што се: Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена. Дел од огласите во категоријата Pazar3 koli се: mercedes e 500, bmw 530 2014, seat cordoba 1.4, ford focus diesel, ford fiesta tdci, suzuki grand vitara diesel, и многу други.

 

Буквално секој може да си купи автомобил преку Пазар3.мк! 

Автомобили за почетни и автомобили за искусни шофери - на Пазар3 се врши продажба на автомобили за сечиј вкус! 

 


Кон почеток