Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 3979
Opel , 2572
Mercedes-Benz , 2140
Audi , 1684
BMW , 1554
Ford , 1374
Peugeot , 1248
Renault , 1177
Fiat , 1069
Citroën , 782
Seat , 714
Alfa Romeo , 373
Hyundai , 299
Škoda , 292
Chevrolet , 239
Toyota , 233
Mazda , 212
Kia , 202
Daewoo , 201
Yugo , 193
Nissan , 182
Lada , 152
Honda , 144
Land Rover , 138
Suzuki , 123
Mitsubishi , 117
Zastava , 104
MINI , 91
Volvo , 85
Smart , 85
Jeep , 74
Rover , 67
Dacia , 55
Lancia , 44
Chrysler , 41
Ssangyong , 28
Jaguar , 26
Porsche , 26
Daihatsu , 19
Subaru , 19
Dodge , 16
Saab , 15
Lexus , 7
Acura , 6
UAZ , 6
Isuzu , 5
Hummer , 4
Piaggio , 4
Wartburg , 3
Buick , 2
Proton , 2
MG , 2
Triumph , 2
Corvette , 2
GMC , 2
TVR , 1
BAIC , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Morgan , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Tesla , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 дек. 12:11
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Volswagen Golf VII 2.0 TDI Highline 150KS

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 06:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Петровец

se prodava Skoda Fabia

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 11:10
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SE PRODAVA T-ROC 2019.100 000KM.21 000EVRA

21 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 13:41 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Astra G 1.7 DTi

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:26 Автомобили , Скопjе , Скопје

Renault Megane III GT Line 1.5 dci Automatik (Hitno)

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 13:01 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault kango

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

VW Pasaat cc 2.0 170ks 2010

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:39 Автомобили , Охрид

Se prodava Toyota Corolla 2010 - Dizel, 87 000km

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 10:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 3.0d XDrive M Paket Neuvezen

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:56
Линк
Автомобили , Куманово

PEUGEOT 4007 2.2 HDI��������NOV UVOZ CH 4X4 7 SEDISHTA NOVO

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mazda CX5 2.2D Skyactive 175ks.AWD 2018g.

2 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes GLC 250cdi 2017g.4-Matic 9g-tronic

3 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volkswagen Polo 1.2tdi Bluemotion 2012g.

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:09 Претпријатие Автомобили , Велес

FORD C MAX 2,0 TDCI TITANIUM 2015 - A.C.AVTO ALEX VELES

9 690 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:08 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AC Avto Alex Veles

4 690 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:08 Претпријатие Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 2014 - A.C. AVTO ALEX VELES

5 980 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 04:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Se prodava Peugeot 207 / 2011-ta godina

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi a6 3.0tdi quattro

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda 3 2.0dizel 143ks 2008g

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:05
Линк
Автомобили , Битола

Itno se prodava Touran 2.0 so sedum sedishta

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava 118i

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 18:39 Автомобили , Битола

Se prodava

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
Вчера 17:33 Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD FIESTA 1.4 TDCI TITANIUM

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:07 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Fiat 500 1.2 51kw panorama

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:05 Автомобили , Скопjе , Чаир

Volvo V40 D3 Full oprema automatik

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:05 Автомобили , Скопjе , Бутел

Chevrolet Camaro 3.6i V6 330ks 2011 Avtomatik

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:04
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Se prodava BMW X3 , 2.0 Automatic, M-Paket

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:04 Автомобили , Кавадарци

Skoda Superb

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:04 Автомобили , Скопjе , Центар

Mazda 6 SW 2.0d 2003

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:04 Автомобили , Битола , Могила

Se prodava alfa romeo

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:15
Линк
Автомобили , Велес

FIAT DOBLO MAX TOVARNO 105000km SERVISNA KNISKA

9 100 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 15:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Astra 2005 beznin/plin Neuvezena

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Hyundai i30, benzin/plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:23 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

NISSAN QASHQAI 2.0DCI 150ks 4x4 AVTOMATIK PANORAMA 2011g

10 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:27 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen DS4 1.6HDI SPORT-2013g

8 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:26 Претпријатие Автомобили , Велес

Peugeot 508 2.0 Bluehdi 163ks avtomat F1 8br 2019

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 12:15
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava Land Rover - Range Rover

115 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 11:55 Автомобили , Куманово

PEUGEOT PARTNER 1.9 DIZEL REG MK CELA GOD KLIMA NOVO !!!

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A6 SEDAN AUTOMATIC DIZEL 2.0 TDI NEW MODEL KUPEN MK/20

37 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:03 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 406 dizel

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:55
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW PASSAT B8 2.0 TDI BMT DSG

25 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 08:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

15 700 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 07:43
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava Polo

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 06:45 Автомобили , Скопjе , Петровец

se prodava Skoda Fabia

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 05:25
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации