Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Fiat , 5
Ford , 4
Citroën , 3
BMW , 2
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Sprinter,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Sprinter | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 септ. 00:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes-Benz Sprinter 316 2.2 cdi klima 2013

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
14 септ. 14:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

MERCEDES SPRINTER 311 cdi 2148 cm3 80 kw,

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 19:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz Sprinter 2009

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар. 18:56 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz Sprinter 110ks 2003

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
27 јан. 06:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

feriz

Година: 1999
Километража: 35 000 - 39 999
11 јан. 14:10 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes Sprinter 313 CDI klima 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 05:15 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz Sprinter 315 kombe tovarno

8 500 МКД

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
17 јул. 21:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Ducato 2.3 hdi 7 sedista kamjoneta doka

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 12:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz Sprinter 313cdi tovarno kombe

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 23:44 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes-Benz Sprinter 313 cdi

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 06:39 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Sprinter 211 Cdi

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
04 јун. 10:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz Sprinter

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 02:10 Автомобили , Битола

Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI Mal Kamion

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
08 мај 13:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz Sprinter 311cdi

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 13:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Sprinter

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
24 мар. 16:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz Sprinter kombe kamionet

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 16:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz Sprinter 313 2009

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 20:20 Автомобили , Струга

Sprinter 515.Crafter

16 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
24 фев. 12:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Ducato 2.3 Hdi 7 Sedista Doka Kombe Klima

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 22:45 Автомобили , Скопjе , Бутел

Bmw X5 3.5 facelift

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
22 окт. 22:42 Автомобили , Битола

Se prodava Mercedes Sprinter 208.

Година: 1994
Километража: 400 000 - 449 999
14 окт. 20:12 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Ducato 7 Sedista Doka Kombe Klima -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 18:40 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES SPRINTER 2008/9

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 15:39 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz Sprinter 413 cdi

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
08 септ. 19:13 Претпријатие Автомобили , Струга

Mercedes Benz Sprinter

9 250 ЕУР

03 авг. 18:28 Автомобили , Тетово

Mercedes 311 cdi tovarno dupllo kabina

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 13:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Sprinter ttransporter

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 19:37 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

mercedes sprinter 413

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
17 апр. 02:56 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT DUCATO 2.3JTD /boxer / jumper/sprinter/iveco

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
06 ноем. 19:33 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz ML 320 moze zamena

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 септ. 18:04 Автомобили , Тетово

Sprinter Mercedes 313

14 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 08:48 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz 220

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
05 авг. 10:32 Претпријатие Автомобили , Велес

FORD S MAX 2.0 TDCI

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:39 Автомобили , Битола

Pick up Citroen Berlingo

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 17:38 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz Sprinter 220

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 12:18 Автомобили , Куманово , Липково

Mercedes E220 CDI Top sostojba Extra cena za kes

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 14:57 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz sprinter 208 cdi

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
10 јан. 02:43 Автомобили , Тетово

Ford Transit

1 234 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 10:09 Автомобили , Тетово

Ford Transit

15 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 13:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Ducato Maxi 2007 Klima Sprinter

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 07:28 Автомобили , Велес

Mercedes Sprinter 311 Cdi -07 KOMBE 55 000KM

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
04 мај 16:47 Автомобили , Велес

Mercedes Sprinter 311 Cdi -07 KOMBE 55 000KM

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
23 дек. 21:35 Автомобили , Штип , Карбинци

stip

15 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 10 000 - 14 999
22 јун. 15:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF Tdi -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 18:07 Автомобили , Тетово

Renault Megane 1.5dci -05 Moze zamena reg 10.2016

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 дек. 12:09 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes Sprinter 208

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 14:51 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes A 170 CDI Classic -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 17:49 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW VENTO 1.9 TDI reg so zelen karton -94

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 17:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 320d -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 14:50 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz A170 CDI Clasic -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Sprinter | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации