Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Suzuki , 505
Opel , 17
Peugeot , 13
Audi , 12
Ford , 10
Toyota , 10
Citroën , 8
BMW , 7
Fiat , 7
Mazda , 7
Nissan , 5
Renault , 4
Seat , 4
Chevrolet , 3
Hyundai , 3
Škoda , 3
Lancia , 2
Daewoo , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Lexus , 1
MINI , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Suzuki,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Suzuki | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 14:09
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI Q2 4X4 2.0 TDI 150KS DSG AUTOMATIC SPORT 2018G

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн

Денес 10:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A6 SEDAN AUTOMATIC DIZEL 2.0 TDI NEW MODEL KUPEN MK/20

37 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIZEL 75KS STYLE 2016G

6 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
Вчера 18:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 17:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SKODA RAPID 1.4 TDI 90KS AMBIENT 2015G MK

8 290 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 16:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D 143KS EXECUTIVE 2017G

16 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Вчера 15:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SUZUKI JIMNY 4x4 1.3 Tng (86hp) Full Oprema!! 08g

7 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:58 Автомобили , Скопjе , Центар

Се продава SUZIKI SWIFT HYBRID 1.2 90HP

13 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 08:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 08:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 08:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 BUSINESS LINE - MANUEL 1.6 TDI KUPEN MK/20

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
30 ноем. 17:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-I 97KS TERRA 2008G

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
30 ноем. 16:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A4 4X4 2.0 TDI 190KS DSG(AUTOMATIC) S-LINE 2019G

26 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Онлајн
30 ноем. 16:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES A180 1.4 BENZIN 136KS STYLE NAVI 2018/2019G

24 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
30 ноем. 16:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES A160 1.4 BENZIN 110KS STYLE NAVI 2018/2019G

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Онлајн
30 ноем. 16:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ASTRA 1.4 TURBO 125KS 6M/T BUSSINES 2019G

12 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
30 ноем. 16:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD TRANSIT COURIER 1.5 TDCI 75KS N1 SO POVRATOK NA DDV-18%

10 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
Онлајн
30 ноем. 12:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C-Elysee 1.5 dizel 102ks shine 2021 akciska cena

9 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
30 ноем. 12:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.2 PETROL82KS BI TONE 43.000KM

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
Онлајн
29 ноем. 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
29 ноем. 09:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Mazda 3 skyactiv 2.2 110kw odlicna Perfect Auto

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
28 ноем. 18:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI ELANTRA 1.6 PETROL 127KS GLS 2017G

12 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
28 ноем. 18:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA COROLLA 1.2 TURBO 115KS EXECUTIVE 2019G

17 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
Онлајн
28 ноем. 17:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA YARIS 1.5 PETROL 115KS 6 M/T TERRA 2019G

11 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
28 ноем. 13:39 Претпријатие Автомобили , Тетово

SUZUKI JIMNY 1.5 BENZIN 4x4 45.000km. 2019god. "AVTOCENTAR"

21 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
28 ноем. 13:13 Автомобили , Скопjе , Центар

SUZUKI SWIFT 2003 OD PRVI GAZDI

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 12:44 Претпријатие Автомобили , Тетово

SUZUKI SX4 1.6 HDI 66kw 2008god. "AVTOCENTAR"

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 23:32 Автомобили , Кочани

SE PRODAVA SUZUKI VITARA, DIZEL,4X4(ALLGRIP),1.6, 120KS.

15 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
27 ноем. 17:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120KS HIGHLINE 2018G

17 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
27 ноем. 09:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA YARIS 1.5 PETROL 115KS 6 M/T TERRA 2019G

11 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Онлајн
25 ноем. 19:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Suzuki Alto 1.0 benzin 50kw 2012

3 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 14:51 Автомобили , Крива Паланка

Suzuki SX4 1.6 66KW 2007

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 19:24 Автомобили , Тетово

Suzuki Swift 1.3 dizel - 2006g

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 17:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI Q5 4X4 2.0 TDI 190KS 2017G VO TOYOTA SKOPJE

35 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
21 ноем. 14:51 Автомобили , Струмица

Suzuki swift 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 14:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT SEICENTO 1.1 BENZIN PLIN

1 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 18:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN UP 1.0 BENZIN PLIN 60KS STYLE 46.000KM!

7 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
Онлајн
17 ноем. 08:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT MII 1.0 MPI 60KS STYLE 2019G

8 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
17 ноем. 08:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 90KS 6M/T LIMITED 2018G

11 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
15 ноем. 17:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90KS VAN TOVARNO 2018G

10 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
12 ноем. 18:57
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MITSUBISHI OUTLANDER 4x4 DIZEL 2.2 138KS Facelift2011

10 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 15:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 107 1.0 60 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
11 ноем. 15:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 207 206 + 1.1 60 KS 157000KM NOVO - 12.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
11 ноем. 15:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Suzuki | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации