Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Toyota , 1003
Opel , 138
Audi , 81
BMW , 63
Peugeot , 62
Renault , 54
Ford , 48
Citroën , 41
Seat , 38
Fiat , 25
Alfa Romeo , 20
Nissan , 20
Mazda , 17
Lexus , 15
Hyundai , 11
Škoda , 9
Kia , 7
Honda , 5
Volvo , 5
MINI , 4
Chevrolet , 3
Lancia , 3
Daihatsu , 2
Suzuki , 2
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Lada , 1
Subaru , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Toyota,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Toyota | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 14:09
Link:
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI Q2 4X4 2.0 TDI 150KS DSG AUTOMATIC SPORT 2018G

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
01 дек. 06:04
Link:
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Prodavam TOYOTA CHR HYBRID KAKO NOVA

21 599 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999

Денес 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN 68KS GOD -09 KLIMA UNIKATTT MODEL NOVO

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT TIPO 1.6 PETROL 110KS SEDAN AUTOMATIC 2017G

9 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AYGO 1.0 2007 GOD ATEST PLIN KLIMA

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Auris 1.4 D-4D, 114.000 km

11 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 10:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A6 SEDAN AUTOMATIC DIZEL 2.0 TDI NEW MODEL KUPEN MK/20

37 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIZEL 75KS STYLE 2016G

6 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
01 дек. 18:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 17:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SKODA RAPID 1.4 TDI 90KS AMBIENT 2015G MK

8 290 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 16:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D 143KS EXECUTIVE 2017G

16 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 11:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Astra H 1.6 twinport 2005 full oprema fabrika

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 08:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
01 дек. 08:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
01 дек. 08:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 BUSINESS LINE - MANUEL 1.6 TDI KUPEN MK/20

16 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
01 дек. 08:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Rent a Car

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
01 дек. 06:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Prodavam TOYOTA CHR HYBRID KAKO NOVA

21 599 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
30 ноем. 17:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

18 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
30 ноем. 17:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-I 97KS TERRA 2008G

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 17:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 73KS ZEN N1 2019G

9 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 16:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A4 4X4 2.0 TDI 190KS DSG(AUTOMATIC) S-LINE 2019G

26 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
30 ноем. 16:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES A180 1.4 BENZIN 136KS STYLE NAVI 2018/2019G

24 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 16:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES A160 1.4 BENZIN 110KS STYLE NAVI 2018/2019G

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
30 ноем. 16:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ASTRA 1.4 TURBO 125KS 6M/T BUSSINES 2019G

12 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
30 ноем. 16:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD TRANSIT COURIER 1.5 TDCI 75KS N1 SO POVRATOK NA DDV-18%

10 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
30 ноем. 12:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

LEXUS RX 450H 3.5 HYBRID 4X4 313KS PRESIDENT2016G VO TOYOTA

41 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 12:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C-Elysee 1.5 dizel 102ks shine 2021 akciska cena

9 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 12:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2019G LIZING 20%60 RATI

10 499 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
30 ноем. 12:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.2 PETROL82KS BI TONE 43.000KM

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
30 ноем. 12:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD FIESTA 1.2 PETROL 82KS TREND 2013G

5 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 12:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

18 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
30 ноем. 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85KS ZEN 2020G NEW MODEL!!

12 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 90 000 - 94 999
30 ноем. 12:35 Автомобили , Струмица

Toyota Corolla 1.4 dizel

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 11:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
30 ноем. 11:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

TOYOTA AYGO 1.0 Benzin/Plin 72ks 2021g

8 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 65 000 - 69 999
29 ноем. 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 09:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Mazda 3 skyactiv 2.2 110kw odlicna Perfect Auto

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 18:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI ELANTRA 1.6 PETROL 127KS GLS 2017G

12 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
28 ноем. 18:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA COROLLA 1.2 TURBO 115KS EXECUTIVE 2019G

17 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
28 ноем. 17:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA YARIS 1.5 PETROL 115KS 6 M/T TERRA 2019G

11 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
28 ноем. 14:05 Претпријатие Автомобили , Тетово

Toyota Corolla Hatchback Executive

19 490 ЕУР

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
28 ноем. 12:36 Претпријатие Автомобили , Тетово

TOYOTA AYGO 1.0 50kw 2007god. "AVTOCENTAR"

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 08:11 Автомобили , Скопjе , Карпош

TOYOTA.AVENSIS.1.6.BENZIN.ATEST.PLIN.01.GOD.FULL

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 08:03 Претпријатие Автомобили , Велес

Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

4 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 03:34 Автомобили , Скопjе , Центар

VW PASSAT 2.0TDI 2011-DSG

12 700 МКД

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 00:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Toyota RAV 4 2.0 d4d 2015 Godina

16 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 17:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120KS HIGHLINE 2018G

17 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Toyota Yaris 2022 od Toyota Avto Centar Mk

14 200 ЕУР

Година: 2022
Километража: 25 000 - 29 999
27 ноем. 09:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA YARIS 1.5 PETROL 115KS 6 M/T TERRA 2019G

11 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
26 ноем. 09:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

TOYOTA RAV4 2.2D-CAT 130KW 4x4 2008 MOZE ZAMENA

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Toyota | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации