Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Suzuki , 73
Peugeot , 5
Audi , 4
BMW , 4
Citroën , 4
Ford , 4
Opel , 4
Fiat , 2
Honda , 2
Nissan , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Mazda , 1
Renault , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vitara,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vitara | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:24 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:53 ,

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:24 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 20:52 ,

SUZUKI - GRAND VITARA -

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 23:36 , ,

Suzuki Grand Vitara dizel full oprema

4 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 21:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
15 мај 19:33 ,

Otkup i zamena na avtomobili i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
15 мај 19:30 ,

Otkup i zamena na avtomobili i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
15 мај 14:22 , ,

Se otkupuvaat dzipovi terenci

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
11 мај 16:27 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDiS 4x4 HITNO

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 мај 21:34
Линк
, ,

Suzuki Vitara 1.6 88kw 120ks

15 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
27 апр. 16:08 , ,

Suzuki Grand Vitara 2.0i 16v so plin 2008

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 11:58 , ,

Suzuki Vitara 2.0TD top sostojba

4 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 05:12 ,

Suzuki grand vitara

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 23:30 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DiDS 4x4

6 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 мар. 23:24 ,

SUZUKI GRAND VITARA BES KONKURENICIJA PERFEKTNA!

7 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 19:14 ,

SUZUKI GRAND VITARA OFF ROAD

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 23:31 Претпријатие ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 4X4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 18:24 ,

Suzuki Vitara ����

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 14:59 , ,

audi A4 2.5 tdi quattro

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 09:57 Претпријатие ,

VW Beetle 1,6tdi -12 i Lancia delta 1,6tdi 09g.

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 07:31 ,

Vitara

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 07:07 ,

2007 Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 129 hp

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 окт. 16:37 , ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 tdci

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 03:18 ,

Se prodava suzuki vitata

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
30 септ. 09:25 , ,

SUZUKI VITARA -16

13 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
19 јул. 19:15 Претпријатие ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 12:49 ,

SUZUKI VITARA

2 800 ЕУР

Година: 1991
Километража: 15 000 - 19 999
02 мај 18:52 ,

Suzuki vitara

2 800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 10 000 - 14 999
26 апр. 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 14:03 ,

Suzuki Vitara 1.6 -94

2 999 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
21 фев. 12:17 ,

Suzuki Grand Vitara 2.0TD Odlicna Sostojba

4 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 18:51 , ,

Skoda Octavia Neuvezena

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
20 јан. 10:00 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 120KS 4X4 REGISTRIRAN

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 15:56 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 ddis 150.000 km CH

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
02 јан. 20:04 , ,

Suzuki Vitara -92

3 700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 75 000 - 79 999
03 ноем. 06:41 ,

Suzuki Grand Vitara

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
07 септ. 19:30 ,

Mercedes Benz E270 -03

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 18:43 ,

Kupuvam menuvam otkupuvam avtomobili

Година: 2010
Километража: 5 000 - 9 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vitara | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Vitara vitara Vitara Vitara Vitara vitara vitara Vitara Vitara vitara

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации