Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Volvo , 349
Opel , 89
Audi , 59
Peugeot , 51
BMW , 48
Renault , 41
Citroën , 32
Ford , 30
Seat , 26
Alfa Romeo , 20
Fiat , 17
Nissan , 14
Mazda , 9
Kia , 6
Škoda , 5
Hyundai , 3
Honda , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Lexus , 1
MINI , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Volvo,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Volvo | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 јун. 06:23
Linku:
, ,

Volvo C70 SE Lux

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 10:32
Linku:
, ,

Volvo XC60 D4 2.0 diesel AWD Inscription

38 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999

24 јун. 17:18 Претпријатие , ,

Volvo C30 R-design Kupeno od Mida Motors

7 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
24 јун. 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 11:03 , ,

Audi A3 1.9tdi s-line facelift 2009 led plus panorama

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 10:32
Linku:
, ,

Volvo XC60 D4 2.0 diesel AWD Inscription

38 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
22 јун. 11:50 ,

Volvo 460

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 21:54 , ,

Volvo XC70 2.5t avtomatik

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 13:55 Претпријатие ,

Volvo V40 1.9TD 95ks

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 јун. 13:20 Претпријатие ,

VOLVO XC 60 2.4 D5 215 KS 2013 GOD R-DESIGN MK TABLI !!!

16 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 12:46 Претпријатие , ,

Volvo XC40 D4 AWD Business AT

30 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 22:00 Претпријатие ,

Audi A4 avant 2.0 TDI 150ks s tronic led 2018 Vip Auto

19 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 22:11 Претпријатие , ,

Volvo V40 2.0 D2 120ks facelift momentum digital cockpit

14 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
16 јун. 22:04 Претпријатие , ,

Volvo S90 D3 150KS avtomatik momentum line unikat

32 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 20:26 Претпријатие , ,

Volvo XC 60 2.0 dizel 133kw 181ks avtomatik geartronik

18 499 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 06:23 , ,

Volvo C70 SE Lux

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
07 јун. 15:54 ,

VOLVO V50 2008god

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 јун. 10:40 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6 bluehdi 100ks 2017 navigacija Vip Auto

10 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 18:47 Претпријатие ,

Volvo V40 84KW 2014

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 12:40 , ,

Volvo XC90 2006 V8 4.4L LPG

5 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 19:49 Претпријатие ,

Volvo XC40 Geartronic 2.0 D3 150hp avtomatski

29 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 19:44 Претпријатие ,

Volvo XC40 2.0 D3 150hp geartronic automatic

30 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 19:19 Претпријатие ,

Volvo XC60 2.0 D3 150hp geartronic geartronic automatic

21 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 19:15 Претпријатие ,

Volvo XC40 Momentum 4x4 Geartronic 2.0 D4 190hp

33 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
28 мај 18:52 Претпријатие ,

Volvo XC60 2.0 D4 190hp momentum

20 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 14:04 , ,

Volvo C30

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 15:02 Претпријатие ,

Volvo V40 84 KW 2013

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 12:39 , ,

Lexus CT 200h 1.8 hybrid 122ks automatic

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
09 мај 10:08 , ,

Audi A4 2.0 105ks 2012

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 15:24 Претпријатие , ,

Volvo S80 2.5T 200ks automatic moze zamena ili na rati

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 08:13 Претпријатие , ,

Volvo S 60 2.0 dizel 2011

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 22:36 , ,

Volvo S40 II Diesel 2.0 136ks

1 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Volvo | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Volvo në kategorinë Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • volvo në kategorinë Автомобили | Volvo | 440
  • Volvo në kategorinë Автомобили | Mitsubishi | ASX
  • Volvo në kategorinë Автомобили | Suzuki
  • volvo në kategorinë Возила
  • volvo në kategorinë Товарни и Влечни возила | Mercedes-Benz
  • Volvo në kategorinë Автомобили | Ford | Kuga
  • volvo në kategorinë Трактори
  • volvo në kategorinë Автомобили | Volvo | V60
  • volvo në kategorinë Автомобили | Volvo | 760

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации