Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Chevrolet , 151
Audi , 18
BMW , 15
Peugeot , 14
Opel , 12
Nissan , 8
Ford , 7
Seat , 6
Citroën , 5
Fiat , 5
Mazda , 3
Honda , 2
Renault , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор aveo,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: aveo | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:24 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
19 апр. 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 11:21 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
19 апр. 11:21 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
18 апр. 22:42 Претпријатие ,

VW Jetta 1.9TDi 105ks - SPORTLINE - 2006

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 09:49 , ,

Chevrolet Aveo 2006

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 20:24 , ,

Chevrolet Aveo

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 10:18 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin 2008

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр. 16:18 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9TDI 105ks - 2006G

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 16:10 Претпријатие ,

Opel Astra H 1.7 CDTI 101KS - 2006

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 16:48 , ,

Chevrolet Aveo 2008

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 мар. 21:25 , ,

prodavam

4 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
16 мар. 08:58 , ,

Chevrolet Aveo 2007 od prv sopstvenik

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
11 мар. 23:08 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE - 2010

7 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:07 Претпријатие ,

Seat Leon 2.0TDi 140ks 6brzini - 2007

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 23:58 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDi 105ks *REG+SERV* - 2007

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување aveo | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Aveo aveo Aveo Aveo Aveo Aveo Aveo aveo aveo aveo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации