Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили на кредит (Avtomobilski kredit)

Opel , 8
Citroën , 5
Peugeot , 5
BMW , 4
Ford , 4
Hyundai , 4
Renault , 4
Audi , 3
Fiat , 2
Jaguar , 2
Kia , 2
Mazda , 2
Seat , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Škoda , 1

Во дел од огласите за продажба на автомобили на Пазар3.мк ќе најдете можност за искористување на најповолен автомобилски кредит за купување на половни автомобили. Огласите за продажба на различни видови на автомобили кои ги објавуваат авто плацовите или големите салони за автомобили често вклучуваат и најразлични опции за финансирање. Брзо и едноставно купете го автомобилот од Вашите соништа преку Пазар3.мк!

Вчера 16:52 Претпријатие , ,

Opel Antara 2.0 cdti ekstra moze i zamena

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:45 Претпријатие , ,

Opel Antara 2.0 cdti ekstra moze i zamena

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:29 Претпријатие ,

HYUNDAI I- 20 1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:29 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm -07 AVTO ALEX VELES

3 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 08:39 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ A 160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
29 окт. 15:08 Претпријатие , ,

Jaguar XF 270 moze i zamena

11 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 09:09 Претпријатие , ,

Bmw X6 , 3.5 X drive , moze i zamena

22 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 13:10 Претпријатие , ,

Toyota Corolla 4D neuvezuvana moze i zamena

5 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 13:10 Претпријатие , ,

VW Buba 1.9tdi ekstra moze zamena

5 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
27 окт. 13:09 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz ML 280 ekstra moze zamena

12 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 13:09 Претпријатие , ,

Audi A8 - S line extra , neuvezuvano , moze zamena

10 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 13:09 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz E200 CDI ekstra moze i zamena

22 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
27 окт. 13:09 Претпријатие , ,

Bmw X5 3.0 automatik, moze i zamena

6 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 13:08 Претпријатие , ,

Renault Megane Coupe ,dizel , moze i zamena

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
27 окт. 13:08 Претпријатие , ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI moze i zamena

2 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 13:08 Претпријатие , ,

Mazda CX-7 22 Dizel moze zamena

10 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
27 окт. 13:06 Претпријатие , ,

Hyundai Santa Fe -07 2.2 dizel moze zamena 4x4

6 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 13:06 Претпријатие , ,

Toyota Corolla D4D -04

1 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 23:35 Претпријатие , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI FABRIKA 10 GOD FUL OPREMA

8 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 23:35 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 07 GOD FUL OPREMA ODLICNO

2 399 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 окт. 23:34 Претпријатие , ,

MINI COOPER 1.6 KAKO OD SALON -06 FULL OPREMA

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 23:33 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 2012 GOD FUL OPREMA 1.2 TDI ODLICNA

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 23:31 Претпријатие , ,

CITROEN C3 1.6 HDI -10 FULL OPREMA FABRIKA REG

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
23 окт. 23:30 Претпријатие , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI NAJ FUL OPR -09 NASVEK

7 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 23:30 Претпријатие , ,

BMW 520 FABRIKA -11 DIZEL PANORAMA SERVISNA

15 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 23:30 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 05 GOD 1.6 BENZIN FABRIKA FUL OPREMA

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 23:30 Претпријатие , ,

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI FABRIKA 08 GOD FUL OPREMA

4 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 23:29 Претпријатие , ,

ALFA MiTo -11 FULL OPREMA KAKO OD SALON 1.3 Mjet

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 окт. 23:29 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI FUL OPREMA 08 GOD

3 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 23:28 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI FUL OPREMA ODLICNO 09 GODINA

2 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 23:28 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.5 DIZEL -09 FABRIKA FUL OPREM

3 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 23:27 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI FUL OPR -10 ODLICNA

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 23:27 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI FUL OPREMA 05 GOD FABRIKA

3 299 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 23:27 Претпријатие , ,

KIA pro_cee'd -09 FUL OPREMA 1.6 CRDI

3 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 23:26 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 FUL OPREMA FABRIKA 1.6 HDI

4 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 23:26 Претпријатие , ,

HYUNDAI i20 FABRIKA -12 1.2 BENZIN FUL OPR CH

4 799 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
23 окт. 23:26 Претпријатие , ,

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI 09 GOD FABRIKA FUL OPREMA

4 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 23:26 Претпријатие , ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI FUL OPR -08 ODLICNO

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Потрошувачки кредит за купување на автомобил - avtomobilski kredit

Пронајдовте одличен оглас за продажба на автомобил на Пазар3.мк меѓутоа немате доволно финансики средства во моментот?

Не очајувајте - разгледајте ја можноста "кредит за кола"!

Во категоријата "Се продаваат автомобили" на Пазар3 ќе сретнете голем број на огласи од физички и правни лица. Имате неколку опции во однос на финансирањето за купување половен автомобил. Можете да подигнете кредит за кола од некоја од локалните банки, или да ги разгледате компаниите за продажба на автомобили кои нудат опција да купите автомобил на рати без учество. 

 

Некои авто плацови или салони за продажба на автомобили на своите клиенти им ја нудат опцијата да купат половен автомобил на рати по договор. Доколку сте заинтересирани за таа опција, при пребарувањето на автомобил на сајтот користете го филтерот "претпријатија" за да ги погледнете огласите кои исклучиво се објавуваат од страна на правни лица (авто плац и салон за автомобили).

 

Кредити за автомобили

За да одредите кој е најповолен автомобилски кредит, најпрвин информирајте се онлајн, а подоцна и директно во Вашата банка. Sparkasse mk avtomobilski kredit, Avtomobilski kredit komercijalna banka, Uni banka avtomobilski kredit, mogo kredit - постојат голем број на банки и други финансиски институции кои нудат поволности при финансирањето на купувањето автомобили.

 

Купете автомобил на рати без учество, договорете се за условите при купопродажба и изберете половен автомобил од широката понуда на автомобили на Пазар3.мк! Категоријата "Се продаваат автомобили" достапни се најразлични видови на марки и модели на коли како што се: mercedes benz a 160, mercedes 350 cdi, bmw 320 dizel, bmw 530 2008, audi a6 tdi, audi quatro, pezo 207 2008, opel vectra a, citroen c4 2013 и многу, многу други. 

 


Кон почеток