Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Citroën , 3255
Opel , 107
Peugeot , 93
Audi , 80
Ford , 51
BMW , 45
Renault , 45
Fiat , 42
Seat , 28
Toyota , 26
Nissan , 21
Hyundai , 17
Mazda , 11
Škoda , 10
Volvo , 6
Kia , 5
Jeep , 4
Daewoo , 3
Lancia , 3
Suzuki , 3
Chevrolet , 2
Dacia , 2
Honda , 2
Lada , 2
Lexus , 2
Yugo , 2
Acura , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Subaru , 1
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор citroen,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: citroen | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 ноем. 18:19
Link:
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C4 CACTUS

9 350 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 17:38
Link:
Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen DS7 1.5BlueHdi 130KS 2020g DS 7 LED VISION

20 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 15:39
Link:
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 1.6 2006 god. Neuvezena Odlicna sostojba

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 10:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen ds3 1.6 benzin 156 ks

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:07 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 1.4 16V BENZIN--PLIN--MODEL 2009--FACE LIFT!!!!!!

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:44 Автомобили , Прилеп

Citroen DS4 2012 1.6 E- HDI 115HP

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

16 200 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 20:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN BERLINGO MULTISPACE 1.6HDi 84KW 2013/14g EXCLUSIVE

8 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:39
Link:
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 1.6 2006 god. Neuvezena Odlicna sostojba

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS AVTO MIRO

11 850 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 2020 BIZNIS AVTO MIRO

15 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI 130KS FEEL BIZNIS

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS 2020

11 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 1.5 HDI AIRCROSS AVTOMATIK AVTO MIRO

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL GRANDLAND 1.5 HDI BIZNIS 2019 AVTO MIRO

16 290 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIZEL 75KS STYLE 2016G

6 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 10:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C4 CACTUS PURETECH 1.2i 110KS 2015 EDITION SHINE

9 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 102KS 2019 FEEL NOVO

8 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:31 Автомобили , Скопjе , Карпош

CITROEN.C3.1.4.HDI.68.KS 12.GOD.AUTOMATIC.NEUVEZENO.FULL

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

CITROEN.C3.1.4.HDI.68 KS.2011.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroën Berlingo 1.9 2006

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 22:21 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C3 1.4HDi 68ks 4L/100km klima 2012

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 17:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SKODA RAPID 1.4 TDI 90KS AMBIENT 2015G MK

8 290 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 16:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D 143KS EXECUTIVE 2017G

16 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 15:23 Автомобили , Скопjе , Чаир

Prodavam Citroen C3 1.6 hdi 2017 vo odlicna sostojba

9 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 15:22 Автомобили , Скопjе , Чаир

Prodavam Citroen C3 1.6 hdi 2017 vo odlicna sostojba

9 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
27 окт. 12:30 Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.4 HDI - Facelift - 2008g.

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 13:29 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen C4 1.6hdi-EXCLUSIVE-2011g-euro5

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ATECA 1.6 TDI STYLE BUSINESS AVTO MIRO

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 11:38 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.6 HDi Selection

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 09:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 09:23 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen C3 Aircross 1.5 Bluehdi 100ks 2020 navi

12 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 06:02 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN DS4 2.0 HDI

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 23:23 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 20:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C4 1.6 eHDI 92ks 2011 GODINA NAVI

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 20:21 Автомобили , Куманово

Citroën c4

10 100 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 18:19 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C4 CACTUS

9 350 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 17:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

18 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
30 ноем. 17:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-I 97KS TERRA 2008G

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 17:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 73KS ZEN N1 2019G

9 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 16:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A4 4X4 2.0 TDI 190KS DSG(AUTOMATIC) S-LINE 2019G

26 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
30 ноем. 16:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES A180 1.4 BENZIN 136KS STYLE NAVI 2018/2019G

24 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 16:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES A160 1.4 BENZIN 110KS STYLE NAVI 2018/2019G

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
30 ноем. 16:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ASTRA 1.4 TURBO 125KS 6M/T BUSSINES 2019G

12 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
30 ноем. 16:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD TRANSIT COURIER 1.5 TDCI 75KS N1 SO POVRATOK NA DDV-18%

10 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
30 ноем. 15:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 12:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

LEXUS RX 450H 3.5 HYBRID 4X4 313KS PRESIDENT2016G VO TOYOTA

41 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 12:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C-Elysee 1.5 dizel 102ks shine 2021 akciska cena

9 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 12:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.2 PETROL82KS BI TONE 43.000KM

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување citroen | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации