Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 2314
Audi , 83
Peugeot , 70
BMW , 69
Ford , 60
Renault , 56
Citroën , 48
Seat , 36
Fiat , 32
Alfa Romeo , 27
Nissan , 16
Mazda , 12
Toyota , 12
Škoda , 10
Kia , 9
Hyundai , 7
Chevrolet , 6
Volvo , 6
Daewoo , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
MINI , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор corsa,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: corsa | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 ноем. 09:33
Link:
, ,

Opel Corsa sport opc 1.2 2010 euro 5 itno

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 22:03
Link:
, ,

Opel Corsa 1.3 dizel 2011

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:29
Link:
,

Opel Corsa D 1.2 2010

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 18:43 Претпријатие , ,

Opel Corsa E 2015 benzin plin neuvezena

7 290 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:31 , ,

OPEL CORSA C 1.4 90ks BENZIN/PLIN 2002

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:27 , ,

OPEL CORSA C 1.4 90ks BENZIN/PLIN 2002

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:03 , ,

OPEL CORSA C 1.4 90ks BENZIN/PLIN 2002

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:29 ,

Opel Corsa D 1.2 2010

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:01 , ,

Opel Corsa D 1.4 2008

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:55 , ,

Opel Corsa D 1.4 2008

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:54
Link:
,

Opel Corsa 1.3CDTI - 75 HP

4 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:58 Претпријатие , ,

Opel Corsa 2021 nova od salon

14 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Вчера 19:19 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:17 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:01 , ,

Opel Corsa 1.3cdti 2011 kako nova

4 139 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:54 , ,

Opel Corsa 1.0 12v 1999 Eco Tec

1 100 ЕУР Price Reduced

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:50 , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2003

2 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:32 , ,

Opel Corsa 1.3CDTI 75hp 2011 sport

4 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:05 ,

Opel Corsa 1999 perfektna sostojba

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:32 Претпријатие ,

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline distronik navi Vip Auto

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:05 ,

Opel Corsa dizel 2007

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:20 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6TDI 55kw 102000km perfektna

5 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 02:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:01 , ,

Opel Corsa C 1.8 2002

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 23:14 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
25 ноем. 17:03 , ,

Opel Corsa benzin 2007

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 12:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 12:18 ,

Opel Corsa C 1.2 twinport 2005

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 11:58 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 116000km Mobil Stef

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
25 ноем. 11:58 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2009 Mobil Stef

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 11:57 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 cdti Mobil Stef

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 11:56 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2009 Mobil Stef

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 11:56 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin i plin 2010 Avto M&S

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
25 ноем. 11:34 Претпријатие ,

Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 10:49 ,

Opel Corsa dizel 1.7

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 09:45 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDi 90ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 09:44 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi *MOZNOST NA RATI* - 2005

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување corsa | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации