Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Fiat , 86
BMW , 11
Audi , 5
Renault , 4
Ford , 3
Peugeot , 3
Seat , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Opel , 2
Citroën , 1
Honda , 1
Suzuki , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор fiat 500,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: fiat 500 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat 500 1.2benzin AutoMilano

5 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

10 950 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Fiat 500 popstar 1.2 69hp led panorama

9 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
30 ноем. 11:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн
29 ноем. 15:24 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD 75ks 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
29 ноем. 04:46 Претпријатие Автомобили , Кочани

Fiat 500 S 1.2hp sport

9 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 15:06 Автомобили , Битола

Renault Talisman 1.6Dci 130hp 2017g NOVA KOLA!!!

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 08:44 Претпријатие Автомобили , Кочани

Fiat 500 c 1.2 69 hp top cabrio

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 ноем. 10:09 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat 500 kabrio 1.3jtd 2011 facelift euro 5b kako nova

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 11:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat 500 1.2 70ks 116000km abarth look CH 2008 MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
11 ноем. 11:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
31 окт. 19:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

Se prodava Fiat 500 1.3 JTD

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 23:56 Автомобили , Битола

Fiat 500 benzin 2008

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
15 септ. 20:12 Автомобили , Струмица

Fiat 500 1.4 16V

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 17:22 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Fiat 500 1.2 benzin 70ks klima registrirana servisirana 2009

4 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
12 јул. 13:35 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD NAVIGACIJA 4L/100KM MOZNOST NA RATI - 2011

5 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
15 мај 22:27 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat 500 1.4 100hp

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 21:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat 500 1.2 2009

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 20:39 Автомобили , Тетово

Se prodava Fiat 500

5 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 14:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
13 апр. 13:01 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat 500

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 08:42 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Fiat 500 1.3jtd 95ks panorama xenon moznost na rati 2011

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
12 фев. 13:34 Автомобили , Скопjе , Центар

Se prodava Fiat 500 so soncev krov

10 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
08 дек. 21:01 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat 500 2008

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
01 дек. 10:30 Автомобили , Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 ноем. 02:02 Автомобили , Куманово

Otkup na avtomobili

01 ноем. 17:16 Автомобили , Крива Паланка

Fiat 500 1.4benzin!!

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
23 окт. 10:32 Автомобили , Тетово

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 350 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
13 окт. 13:11 Автомобили , Велес

Fiat Croma

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 септ. 20:43 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat 500

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
04 јун. 15:49 Автомобили , Струмица

Se prodava Fiat 500l cross -2018

11 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 15:24 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Fiat 500 1.3jtd panorama moznost na rati 2010

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
15 фев. 08:49 Автомобили , Куманово

Otkup i zamena na avtomobili i motori

26 дек. 12:54 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Fiat 500 1.3 mjet 95ks unikat moznost na rati 2012

5 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
25 ноем. 11:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat 500 vo odlicna sostojba

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
25 ноем. 09:45 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Peugeot 308 1.6HDi 90ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
05 ноем. 17:35 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D 143ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
05 ноем. 17:34 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Renault Megane 1.9DCi *CABRIO* karmann AVTOMATIK - 2007

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
26 окт. 14:41 Претпријатие Автомобили , Струга

Fiat 500 1.4 benzin 2012

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
25 окт. 23:12 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Audi A3 1.9TDi 101ks *REG+SERV* MOZNOST NA RATI - 2003

2 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување fiat 500 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации