Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Fiat , 339
Peugeot , 31
Opel , 18
Renault , 17
Audi , 16
BMW , 16
Ford , 14
Citroën , 11
Nissan , 6
Kia , 3
Mazda , 3
Seat , 3
Toyota , 3
Hyundai , 1
Lancia , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор fiat doblo,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: fiat doblo | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 16:15
Линк
Автомобили , Велес

FIAT DOBLO MAX TOVARNO 105000km SERVISNA KNISKA

9 100 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
08 дек. 23:01
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 06:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 14:17 Претпријатие Автомобили , Штип

FIAT DOBLO MAXI 77 KW 2016 Godina

9 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 23:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 20:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 16:15
Линк
Автомобили , Велес

FIAT DOBLO MAX TOVARNO 105000km SERVISNA KNISKA

9 100 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
07 дек. 07:58 Претпријатие Автомобили , Велес

FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - 7 SED. - A.C. AVTO ALEX -

7 390 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 10:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SK-194-RD – Магацин Бутел

30 000 МКД

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
05 дек. 09:13 Претпријатие Автомобили , Битола

SK-495-SP – КЕЦ Битола

30 000 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 01:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SK-644-RC – КЕЦ Васил Главинов

28 000 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 17:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

SK-573-RC – КЕЦ Охрид

29 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 15:26 Претпријатие Автомобили , Куманово

SK-650-RC – КЕЦ Куманово

29 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 10:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT DOBLO MAXI TERMOKING 1.3 MULTIJET DIESEL

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 13:41 Автомобили , Скопjе , Илинден

Fiat Doblo 2012

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 10:46 Претпријатие Автомобили , Битола

FiAT DOBLO 1.3JTD 90KS 2015G TOVARNO PIKAP

6 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 12:39 Автомобили , Велес

FIAT DOBLO MAXI TOVARNO 105000km SERVISNA KNISKA

9 100 МКД

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
16 ноем. 17:41 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

FIAT DOBLO 1.6 multijet 77kw 2010 Maksauto M

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
14 ноем. 17:18 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

RADIO SO NAVI, ANDROID (GOLF,POLO,TIGUAN,PASSAT,TOURAN,CC)

7 500 МКД

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 окт. 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт. 17:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 308 1.6 HDI 66KW.TREND LINE OPREMA 2008G.

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
02 окт. 22:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT DOBLO CARGO 1.4 BENZIN 95KS TOVARNO 2009G

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 14:16 Автомобили , Струмица

Se prodava

6 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 11:49 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Doblo 1.4 -2006 defekt motor

1 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 14:14 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Doblo 2014 Cargo + 5 sedista 585kg nosivost

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 08:27 Претпријатие Автомобили , Битола

Fiat Doblo 1.6mjtd 105ks 6 brzini

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 21:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT DOBLO SO LADILNIK

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 12:50 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Doblo 2009 vo odlicna sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
30 мај 18:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT DOBLO SO LADILNIK

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 18:03 Автомобили , Тетово , Боговиње

Fiat Doblo Cargo 2009

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 19:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Doblo

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 14:12 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Doblo 1.3 Multijet 2011

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 21:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 5 2006 GOD 1 9 TDI 66 KV 90 KS FUL OPREMA EXTRA

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 14:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
17 фев. 11:57 Автомобили , Струга

Fiat Doblo 112.000km 2011

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
23 јан. 13:49 Автомобили , Охрид

Fiat Doblo Cargo, M-jet Furgon

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
09 јан. 14:18 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Doblo 1.3 multijet

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 јан. 09:53 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Polo 1.6tdi 90ks navigacija comfortline 2014 Vip Auto

8 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
19 дек. 17:05 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Fiat Doblo cargo 1.3 mjet 90ks n1 tovarno 705kg Vip Auto

8 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
19 дек. 10:01 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Polo new model 1.6 TDI 95ks comfortline navi Vip Auto

14 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
18 дек. 17:54 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Kia Sportage 2.0 CRDI 136KS gt line navi ful led Vip Auto

20 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 15:32 Претпријатие Автомобили , Штип

FIAT DOBLO -10

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 09:05 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Renault Clio Sporter 1.5 dci 90ks navig led euro6 Vip Auto

7 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување fiat doblo | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации