Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Fiat , 92
Peugeot , 19
Opel , 18
BMW , 11
Ford , 7
Audi , 5
Citroën , 5
Renault , 4
Seat , 3
Kia , 2
Nissan , 2
Honda , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор fiat panda , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: fiat panda | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мар. 22:39
Линк
, ,

Се продава Fiat Panda 2007г.

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 09:58 Претпријатие ,

FIAT PANDA 1.2 60 KS 157000 KM NOVA - 06.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:58 Претпријатие , ,

BMW 118D 90KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

4 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 10:45 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
04 мар. 22:39 , ,

Се продава Fiat Panda 2007г.

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 10:03 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 10:00 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 20:50 ,

CITROEN C4 1.6 E-HDI **EXCLUSIVE** -12

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
02 мар. 17:11 , ,

Fiat Panda 1.1 benzin

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 12:51 , ,

Fiat Panda 1.1i uvoz od Svajcarija

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 12:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 08:38 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 18:18 ,

FIAT PANDA ALL ROAD 1.3M-JET 70ks 4x4 113000km MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
24 фев. 12:06 Претпријатие ,

Fiat Panda 1.3 JTD Dynamic

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 16:23 ,

FIAT PANDA 4X4 1.3 DIZEL 2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 17:42 ,

FIAT PANDA 4X4 1.3 DIZEL 2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 20:26 ,

FIAT PANDA 1.2 60KS 2007

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
30 јан. 19:24 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
26 јан. 18:47 , ,

Fiat Panda 1.3 mutlijet

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 09:18 Претпријатие ,

VOZILA SO NISKI CENI PRODAZBA OTKUP I ZAMENA

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 11:53 , ,

Fiat Panda 1.2 vo prekrasna sostojba -11

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
08 јан. 13:07 , ,

Fiat Panda -09

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
25 дек. 18:01 ,

Fiat Panda 1.2 75hp

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
07 дек. 10:53 , ,

Fiat Panda nova -11 66000km itno

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
01 дек. 19:06 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO F1SHIFT-LED LIGHTS-NAVI-09

13 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 18:57 ,

LANCIA YPSILON 1.3 MULITIJET 75HP-LUXURY PACKET-08

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 09:57 Претпријатие ,

VW Beetle 1,6tdi -12 i Lancia delta 1,6tdi 09g.

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување fiat panda | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации