Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 1222
Audi , 98
Opel , 95
BMW , 73
Peugeot , 60
Renault , 52
Citroën , 35
Ford , 32
Seat , 27
Fiat , 23
Alfa Romeo , 19
Nissan , 12
Mazda , 11
Volvo , 6
Toyota , 5
Kia , 5
Škoda , 4
Suzuki , 3
Hyundai , 3
Daewoo , 3
Honda , 2
Smart , 2
Lancia , 2
MINI , 1
Lada , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 3,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 3 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:47 , ,

VW Golf 3 benzin plin 1995 itno

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:41 , ,

VW Golf 3 1994

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:19 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:17 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:26 , ,

VW Golf 3 dizel

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:04 , ,

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:32 Претпријатие ,

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline distronik navi Vip Auto

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 18:38 , ,

VW Golf 5 dizel 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:31 Претпријатие ,

VW Golf 8 2.0tdi 150ks R-Line 2020

39 000 МКД

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 07:20 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6TDI 55kw 102000km perfektna

5 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 02:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 11:34 Претпријатие ,

Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 09:45 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDi 90ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 09:44 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi *MOZNOST NA RATI* - 2005

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 22:50 , ,

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 21:29 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 168000km tekna 2010 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 10:18 ,

Otkup i zamena na avtomobili i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
22 ноем. 10:13 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.6dci 130ks x-tronic n-connect Vip Auto

17 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 03:26 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 20:59 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 09:42 Претпријатие ,

Ford S-Max 2.0tdci 140ks titanium panorama Vip Auto

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 21:38 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 18:53 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3cdti 95ks navigacija cosmo Vip Auto

8 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 08:05 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDI 150ks matrix ultra S tronic 2018 Vip Auto

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 08:33 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6tdi 110ks euro 6B highline Vip Auto

13 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
16 ноем. 23:00 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6cdti 136ks avtomatic navi kamera Vip Auto

12 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 09:30 , ,

VW Golf 3 1993

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 08:33 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.5 Tdci 75ks 2017 150.000km Vip Auto

7 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 09:24 Претпријатие ,

Mini Cooper 1.4 benzin 95ks facelift 5.0l/100km Vip Auto

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 3 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации