Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 2933
Opel , 117
BMW , 94
Audi , 87
Peugeot , 57
Renault , 49
Citroën , 42
Ford , 41
Seat , 40
Fiat , 32
Alfa Romeo , 20
Nissan , 13
Škoda , 12
Mazda , 9
Hyundai , 9
Toyota , 7
Kia , 6
Chevrolet , 5
Volvo , 4
Honda , 3
Lancia , 3
Suzuki , 2
Dodge , 2
Smart , 2
Daewoo , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Jaguar , 1
Pontiac , 1
MG , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 5,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 5 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 дек. 13:49
Линк
Автомобили , Гостивар

Golf 5

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:25
Линк
Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 2.0TDI 81kw 110PS 2009

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 16:27
Линк
Автомобили , Гостивар

Golf 5. 2.0. TDI. Mob:070 770 280

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 15:25
Линк
Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 2.0TDI 81kw 110PS 2009

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS 2020

11 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 1.5 HDI AIRCROSS AVTOMATIK AVTO MIRO

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:41 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 18:03 Автомобили , Кочани

Golf 5 TDI 1.9 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:02 Автомобили , Кочани

Golf 5 TDI 1.9 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Mazda 3 skyactiv 2.2 110kw odlicna Perfect Auto

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:42 Претпријатие Автомобили , Виница

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 105ks 2010

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:34 Автомобили , Скопjе , Центар

Otkup na avtomobili

06 дек. 12:52 Автомобили , Тетово

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
06 дек. 11:55 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf 7 CUP EDITION 2.0TDI 150HP 2014 LED-Xenon ParkPilot

13 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 11:07 Автомобили , Прилеп

Golf 5 2.0 disel

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 16:27
Линк
Автомобили , Гостивар

Golf 5 2.0 TDI

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 16:27 Автомобили , Гостивар

Golf 5. 2.0. TDI. Mob:070 770 280

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 13:49 Автомобили , Гостивар

Golf 5

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 11:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ATECA 1.6 TDI STYLE BUSINESS AVTO MIRO

16 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
05 дек. 11:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL GRANDLAND 1.5 HDI BIZNIS 2019 AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
05 дек. 11:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 2020 BIZNIS AVTO MIRO

15 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 11:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS AVTO MIRO

11 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 11:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

RANGE ROVER LAND ROVER EVOQUE TD4 AVTO MIRO

24 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
05 дек. 10:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI NAVI CONNECTA AVTO MIRO

14 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
05 дек. 09:22 Автомобили , Дебар

RENAULT SCENIC 1.6 - 16V

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
05 дек. 09:13 Автомобили , Куманово , Липково

GOLF 5 (V) I SJELLUR NGA AUSTRIJA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
05 дек. 08:27 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 1.9 tdi 2007

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 16:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

Golf 5 1,9 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 10:13 Претпријатие Автомобили , Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 2.0TDI

43 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 16:56 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 16:47 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW 2011

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
03 дек. 12:29
Линк
Автомобили , Штип

Prodavam mnogu socuvan Golf5

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 23:04 Автомобили , Охрид

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 20:47 Автомобили , Куманово , Липково

Golf V(5) I sjellur nga Austrija

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
02 дек. 13:27 Претпријатие Автомобили , Тетово , Желино

Golf 7-1.6 TDI 2013

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 12:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI 130KS FEEL BIZNIS

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
02 дек. 11:53 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 6 TRENDLINE 1.6TDI 77KW PERFEKT AUTO

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 11:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 6 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 11:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Astra H 1.6 twinport 2005 full oprema fabrika

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 12:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
29 ноем. 16:31 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A3 1.9 TDI

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 23:02 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 6 1.6TDI 105ks BLUEMOTION 5.5l/100km EURO5 MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 19:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat 2.0tdi 2007 full oprema 6 brzini prekrasen

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 18:41 Автомобили , Прилеп

VW Golf 1.6 TDi 77 kW/ 105кс, 2011-год, Comfortline, КЛИМА

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 12:42 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 Plus 1.9 TDI 66kw Reg. 2008god. "AVTOCENTAR"

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 23:17 Претпријатие Автомобили , Тетово

Golf 5 plus 1.9 TDI 2007 TOUR ,

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Golf 5

56 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
27 ноем. 10:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 7 MESTA BIZNIS AVTO MIRO

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 10:03 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Perfekt Auto

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 19:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.6 BENZIN PROIZVEDEN 2007 GODINA

4 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 18:14 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

FIAT PUNTO EVO 1.3 JTD 62KW 2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 5 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 5 GOLF 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации