Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 1756
Opel , 117
Audi , 89
BMW , 78
Peugeot , 62
Renault , 49
Citroën , 41
Ford , 40
Seat , 35
Fiat , 29
Alfa Romeo , 20
Mazda , 14
Nissan , 12
Toyota , 12
Kia , 6
Škoda , 6
Volvo , 5
Hyundai , 4
Suzuki , 3
Dodge , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
MINI , 1
Jaguar , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 6,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 6 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 12:53
Линк
Претпријатие Автомобили , Струмица

VW Golf VI 1.6 TDI bluemotion 2010 registriran

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 20:59 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:35 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW golf 1.6tdi 105ks trend-line besprekorna sostojba

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM - 08..MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:24 Автомобили , Битола

Golf 7 2.0 TDI Dsg Auto

17 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 13:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.9 TDI 105KS SPORT NOVA - 10

7 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Focus 1.6 TDCI 158000km unikat

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 20:16 Автомобили , Тетово , Боговиње

Golf 7 2.0 tdi

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 20:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

Golf 6 1.6 DSG 2011 10

8 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 20:12 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF 6 1,4 OBICEN BENZIN 80 KS MK TABLI 2009 GOD !

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 16:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A4 2.0 TDI led navi 2017 euro6 Avto Miro

19 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 01:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 6 2.0 highline

6 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 21:43 Автомобили , Куманово

Se prodava

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
25 септ. 19:54 Автомобили , Куманово

Se prodava

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
25 септ. 17:51 Автомобили , Тетово , Брвеница

Golf VII 1.6 TDI SPORTLINE во ТОП СОСТОЈБА, ФУЛ КАСКО

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 300 000 - 349 999
25 септ. 09:42 Претпријатие Автомобили , Велес

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 12:24 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf7 1.6 tdi 81kw 136.000km 2016 Avtocentar

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
24 септ. 12:20 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 140ks DSG avtomatik 2010 Avtovcentar

8 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 12:15 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 6 brzini 2005 Avtocentar

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 03:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 19:56 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Golf 6 2.0 GTD 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 15:35 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW Golf 6 2.0tdi 140ks highline

7 899 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 15:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai I 30 1.6CRDI 66KW uvoz Belgija

5 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 12:53
Линк
Претпријатие Автомобили , Струмица

VW Golf VI 1.6 TDI bluemotion 2010 registriran

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 12:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 6 1.6tdi bluemotion 2011 Germanija nova kola

8 190 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 11:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
23 септ. 11:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 1.6 TDI bluemotion D

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 09:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6 meseci garancija

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 07:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 07:34 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.4 78 KS BENZ-PLIN 127000 KM CH -07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 19:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 6 1.6 TDI

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 18:53 Автомобили , Битола

VW GOLF 6 1.6TDI 105KS 2011GOD BLUEMOTION KAKO NOV!

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 15:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ASTRA 1.7 CDTI - KLIMA - ECOFLEX MODEL 2009 GOD

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 14:47 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf 6 1.6 diesel highline oprema

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 14:40 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf 6 1.6 diesel highline oprema

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 15:56 Автомобили , Скопjе , Центар

Golf 6 1.6 diesel highline interior oprema

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 20:37 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM - 08..MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 19:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
20 септ. 15:33 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 6 2.0TDI 110KS comfortline 2010/9

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 6 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 6 golf 6 golf 6 golf 6 Golf 6 golf 6 golf 6 Golf 6 golf 6 golf 6

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации