Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Audi , 40
Peugeot , 27
Opel , 24
BMW , 21
Renault , 21
Ford , 13
Citroën , 12
Seat , 12
Škoda , 5
Toyota , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Fiat , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Dodge , 1
Porsche , 1
Suzuki , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 7,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 7 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 20:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:30
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golf 7 2.0 tdi Lounge

17 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
08 дек. 23:01
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 19:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Golf 7 1.6tdi 105ks Full Kako Novo!

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN GOLF - JETTA - AUTOMATIC-HIGHLINE -DIZEL

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:25 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS M-1 FACELIFT LED NAVI VIP AUTO

9 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:48
Линк
Автомобили , Тетово

GOLF 7 1.6 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:48
Линк
Автомобили , Тетово

GOLF 7 1.6 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:30
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golf 7 2.0 tdi Lounge

17 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:45 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Peugeot 5008 1.6 bluehdi 120ks 7sedista active Vip Auto

19 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 06:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 23:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 23:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 20:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 16:25 Автомобили , Неготино

Audi A6 Allroad 2016 facelift Perfekt !!!

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 14:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 11:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 09:41 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
07 дек. 21:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

RENAULT MEGANE 1.5 DCI GRANDTOUR LIMITED - AVTOMATIK ����

7 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 12:43 Претпријатие Автомобили , Виница

VW GOLF 7 1.6 tdi 2 broja 2015 god registrirani MK tabli

10 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 18:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 81KW 110KS PROIZVEDEN 2016 GODINA

11 699 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 17:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
06 дек. 17:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 7 GTD Line 1.6dsg 110ks 2016/17god kako nov

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 17:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 7 1.6tdi 105ks 2013/14god ful perfekten

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 12:18 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

13 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 11:55 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf 7 CUP EDITION 2.0TDI 150HP 2014 LED-Xenon ParkPilot

13 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 08:41 Претпријатие Автомобили , Велес

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 08:40 Претпријатие Автомобили , Велес

VW Golf 7 1.6TDI 110ks

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 14:11 Автомобили , Скопjе , Карпош

GOLF 7 1.2 TSI 2016 NEUVEZEN

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
03 дек. 03:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 Xdrive 4X4 3.0D M57

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 13:27 Претпријатие Автомобили , Тетово , Желино

Golf 7-1.6 TDI 2013

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 09:36 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 1.6 TDI 110 KS HIGHLINE -2015

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 23:29 Автомобили , Тетово

Golf 6 1.6

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 23:23 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 10:40 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Arteon 2.0tdi 150ks 2020 dsg elegance full led Vip Auto

31 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 04:46
Линк
Автомобили , Куманово

Se prodava GOLF7 / 1:6

2 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 00:34 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

13 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 00:10 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-3 30 1.6 TDI 115 KS SPORTBACK S-TRONIC LED VIP AUTO

18 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
28 ноем. 19:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat 2.0tdi 2007 full oprema 6 brzini prekrasen

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 13:22 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw DSG AVTOMATIK 2014g. "AVTOCENTAR"

12 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 13:07 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 10:36 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW GOLF 7 DSG / CNG metan 2014

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 10:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 7 MESTA BIZNIS AVTO MIRO

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
26 ноем. 14:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 7 1.4tsi highline

12 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
25 ноем. 23:45 Автомобили , Велес

VW Golf 7 dizel 2019

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 16:18 Автомобили , Куманово

VW Golf 7 tdi 1.6DSG

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 09:13 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Passat 8 1.6 TDI 120 KS DSG comfortline kamera Vip Auto

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
23 ноем. 22:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Otkup na vozila

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 7 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 7 Golf 7 golf 7 golf 7 Golf 7 golf 7 Golf 7 Golf 7 golf 7 golf 7

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации