Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Honda , 256
Peugeot , 5
BMW , 4
Ford , 3
Rover , 2
Audi , 1
Fiat , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор honda civic,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: honda civic | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 ноем. 01:20 Автомобили , Скопjе , Сарај

honda civic

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 17:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

Honda Civic 2.2 CDTI 2009 Sport Edition ������������

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 13:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda Civic 2.2CTDI 140ks Uvoz Germanija 2007 Extra

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 21:40 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda civic

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 ноем. 13:17 Автомобили , Битола

Se prodava Honda Civic 2011 Ivtec neuvezuvan

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 19:46 Автомобили , Тетово

Honda Civic 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 окт. 14:04 Автомобили , Велес

Honda Civic 1.8 i-vtec uvoz Swiss

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 20:29 Автомобили , Кочани , Зрновци

Honda Civic 2.2 Dizel

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
05 окт. 18:22 Автомобили , Скопjе , Чаир

Honda Civic 1.8 I-VTEC Avtomatik F1 Executive Sport Edition

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 20:38 Автомобили , Битола

Honda Civic Hibrid

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 16:07 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Honda Civic 2.2 2006 god

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 18:09 Автомобили , Скопjе , Чаир

Honda Civic 2.2 CDTI 2009 Sport Edition 160000 KM ����

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
15 септ. 21:23 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Honda Civic

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 03:07 Автомобили , Куманово

HONDA

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 14:17 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Honda Civic 2.2icdti

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 11:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Honda Civic Type S 3DR

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 јун. 14:35 Автомобили , Штип

Honda Civic 2006 godina

3 900 МКД

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 06:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Honda Civic 1.6d 88kw 120ks 2015 Pro avto market

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
16 мај 00:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Honda Civic 1.8 i-dtec140ks 2013

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 00:43 Автомобили , Скопjе , Илинден

Honda Civic 2.2 2008 uvoz Germanija

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 14:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
19 апр. 13:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

Honda Civic 1.4 is

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 14:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda Civic 1.4I 83hp 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 16:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda Civic

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 15:44 Автомобили , Крива Паланка

Honda Civic 2008

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 21:26 Автомобили , Скопjе , Чаир

Honda Civic 1.4 I-VTEC 2010 Face Lift Sport Edition

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 јан. 15:47 Автомобили , Скопjе , Чаир

Honda Civic 2.2 CDTI sport edition 146000km

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 дек. 10:30 Автомобили , Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 ноем. 02:02 Автомобили , Куманово

Otkup na avtomobili

08 ноем. 15:06 Автомобили , Скопjе , Чаир

Honda Civic 2.2 CDTI 2008 Sport Edition

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 10:32 Автомобили , Тетово

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 350 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
21 окт. 01:28 Автомобили , Куманово

Honda Civic 2.2 I-Ctdi

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 13:50 Автомобили , Велес

Honda Civic 2.2 ctdi/ Панорама кроф

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 13:50 Автомобили , Велес

Honda Civic 2.2 ctdi/ Панорама кроф

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 окт. 20:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda civic 1.8

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
06 окт. 16:41 Автомобили , Скопjе , Чаир

Honda Civic 2.2 2005 top sostojba!!

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 12:09 Автомобили , Скопjе , Центар

Продавам Honda Civic

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
14 септ. 04:28 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Honda Civic 1.8 i-vtec 140hp

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 14:07 Автомобили , Куманово

Honda Civic 2.2CTDI uvoz Ch 08 registracija Mk fabrika

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 17:11 Автомобили , Скопjе , Чаир

Honda Civic 2.2 CDTI Sport Edition

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 07:09 Автомобили , Куманово

Honda Civic 2.2 CTDI 140ks sport

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување honda civic | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации