Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Hyundai , 960
Opel , 20
Audi , 17
Peugeot , 16
Toyota , 13
Ford , 12
BMW , 11
Citroën , 10
Renault , 6
Fiat , 5
Nissan , 5
Seat , 5
Škoda , 5
Honda , 3
Chevrolet , 2
Daewoo , 2
Kia , 2
Mazda , 2
Dodge , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор hyundai,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: hyundai | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 00:44
Линк
, ,

Hyundai Elantra Impression 1.6 Benzin - nova

15 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 25 000 - 29 999
18 апр. 15:44
Линк
, ,

Продавам Hyundai Getz 1.5 CRD

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:06
Линк
, ,

Hyundai Getz 1.5 crdi 110ps 2006

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 11:39 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.1 benzin 2009 144.000km servisna nova

2 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:34 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.4 benzin klima model 2008 perfekten

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 02:32 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.1 benzin klima 2007 122.000km novo

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 01:06 , ,

Hyundai Getz 1.5 crdi 110ps 2006

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:26 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 4X4 Diizel MK Reg Garazh F Opr

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:14 , ,

Hyundai Tucson 1.7 crdi 6mt2 priviledge 116hp

19 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 20:08 Претпријатие , ,

Hyundai Tucson 2.0 benzin 2006 registriran

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:58 Претпријатие , ,

Hyundai ix35 2.0 dizel 100kw 136ks 2011 ekstra

11 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:45 , ,

Hyundai Elantra crdi 2001

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:36 , ,

HYUNDAI ELANTRA CRDI

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:37 Претпријатие , ,

Hyundai i10 benzin 2009

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 16:24 Претпријатие , ,

HYUNDAI I10

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 14:07 , ,

Hyundai Accent 1.5 CRDI

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:59 , ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDi

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:24 ,

Hyundai i30 2009

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:23 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 06:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 06:45 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6 crdi 90ks 120000km nova 2009 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
21 апр. 21:43 ,

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 20:39 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 11:34 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 2.0 tdi perfektna Avto Miro

8 690 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 09:31 , ,

Hyundai Getz 1.5 crdi registrirano 2006

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 23:24 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
20 апр. 20:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 апр. 20:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 09:52 , ,

Hyundai i30 od Korea Auto Trejd 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 09:20 Претпријатие ,

MERCEDES C220 CDI 10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 21:54 , ,

Hyundai ix35 ekstra 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 15:48 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6 CRDi Base

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 11:21 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
19 апр. 09:03 Претпријатие , ,

HYUNDAI i 20 FUL OPREMA10 GOD 1.4 CRDI ODLICNO

4 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 08:59 Претпријатие , ,

HYUNDAI i20 FABRIKA -12 1.2 BENZIN FUL OPR CH

4 799 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
19 апр. 08:33 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5 tdci 95ks trend 2015 lizing

8 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
19 апр. 08:18 Претпријатие ,

HYUNDAI I 20 1.4 CRDi -10 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 21:40 Претпријатие ,

HYUNDAI i30 1.6 CRDI 2010 GODINA***66KW-90KS***

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
18 апр. 19:59 , ,

Seat Altea XL 1.6 BENZ/PLIN REGISTRIRAN Servisirana

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр. 15:44 , ,

Продавам Hyundai Getz 1.5 CRD

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување hyundai | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Hyundai во категорија Автомобили
  • Hyundai Tucson во категорија Автомобили
  • Hyundai во категорија Автомобили
  • hyundai во категорија Автомобили
  • hyundai во категорија Возила
  • Hyundai во категорија Автомобили
  • Hyundai во категорија Возила
  • Hyundai во категорија Автомобили
  • Hyundai во категорија Оштетени возила (за делови)
  • hyundai во категорија Возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации