Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Fiat , 5
Opel , 5
Audi , 3
BMW , 3
Citroën , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор iveco,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: iveco | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 фев. 12:32 , ,

Fiat Ducato 2.3 Hdi 7 Sedista Doka Kombe Klima

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 19:14 , ,

Mercedes E220 CDI

2 МКД

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
17 апр. 02:56 , ,

FIAT DUCATO 2.3JTD /boxer / jumper/sprinter/iveco

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
04 јул. 13:44 ,

Iveco Daily

250 000 МКД

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
11 окт. 13:59 , ,

Fiat Ducato Maxi 2007 Klima Sprinter

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 19:18 ,

Fiat IVECO kampanela

300 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 150 000 - 159 999
17 септ. 23:54 ,

Toyota Avensis -04

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 16:27 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI ELEGANCE -01

2 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 05:18 ,

Opel Insignia -15

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
18 јул. 14:51 , ,

Mercedes A 170 CDI Classic -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 17:49 , ,

VW VENTO 1.9 TDI reg so zelen karton -94

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 17:28 , ,

BMW 320d -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 14:50 , ,

Mercedes-Benz A170 CDI Clasic -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 14:38 , ,

FORD GALAXY 1.9 TDI -03 KLIMA VW SHARAN

3 050 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 22:05 , ,

Citroen Berlingo 2.0 HDI MULTISPACE -03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 22:25 , ,

VW Sharan 1.9 TDI 110KS -00 MOZNA ZAMENA

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување iveco | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • iveco in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Iveco in category Возила
  • Iveco in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Iveco in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • iveco in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Iveco in category Товарни и Влечни возила
  • Iveco in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Iveco in category Оштетени возила (за делови)
  • Iveco in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Iveco in category Оштетени возила (за делови)

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации