Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Kia , 130
Peugeot , 13
Audi , 10
Ford , 8
Opel , 8
BMW , 7
Citroën , 5
Fiat , 3
Mazda , 3
Nissan , 3
Toyota , 3
Jeep , 2
Lancia , 2
Honda , 1
KTM , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kia sorento,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kia sorento | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:38
Линк
Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999

Вчера 22:01 , ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 12:38 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 12:16 , ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
09 апр. 14:01 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
08 апр. 11:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
03 апр. 13:21 Претпријатие ,

Kia Sorento 2.5 crd 125kw 4x4 reg full 2008 Avtocentar

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 21:24 ,

Mazda 2 1.3 90HP so 95.000km expression model 2008

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
31 мар. 21:12 ,

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
28 мар. 23:25 , ,

Kia Sorento -07 neuvezuvano i odlicno socuvano

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 12:59 ,

Prodavam KIA SORENTO 2.5 DCI, 170 KS odlicna

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 01:44 ,

KIA SORENTO 2003 103kW

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 17:45 ,

KIA SORENTO 2003 103kW

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 20:57 ,

Kia Sorento

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 18:50 ,

KIA SORENTO DOBRO ZACUVAN AVTOMOBIL

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
08 дек. 20:05 ,

KIA SORENTO 2.5 DIESEL

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 09:17 , ,

**Kia Sorento 2007 godina 4*4 2.5 125 kw**Registriran

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 19:06 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO F1SHIFT-LED LIGHTS-NAVI-09

13 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 18:57 ,

LANCIA YPSILON 1.3 MULITIJET 75HP-LUXURY PACKET-08

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 09:57 Претпријатие ,

VW Beetle 1,6tdi -12 i Lancia delta 1,6tdi 09g.

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 20:29 ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128HP-SAEMSKI EKSPONAT*LUXE*-09

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
20 ноем. 19:08 ,

MAZDA 2 1.3 90HP-149 000KM-KOLA KAKO OD FABRIKA-09

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
14 ноем. 12:38 ,

VW GOLF 1.6 TDI 105-R-LINE BODY-NAVI-NOVI GUMI-11

6 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
24 септ. 11:58 , ,

Kia Sorento -07

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
15 септ. 18:29 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDI 103kw 140ks

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 22:13 ,

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANTGARDE UNIKATEN -09

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 22:08 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI 105HP COMFORTLINE -15

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 22:05 ,

NISSAN MICRA 1.2-ACCENTA-REGISTRIRANA-LUX MODEL-03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг. 11:06 , ,

Kia Sorento

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 15:08 , ,

Kia Sorento 2.5 crdi -06 Registrirana

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 јул. 23:45 ,

KIA SORENTO

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 јул. 15:37 ,

AUDI A2 1.4-131 000KM-VISTINSKI UNIKAT-04

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
12 јун. 11:58 , ,

KIA SORENTO 2.5CRDI -05

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 19:41 , ,

Kia Sorento

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 10:51 Претпријатие , ,

Kia Sorento automatik 4x4 ekstra moze zamena

4 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 17:34 ,

Kia Sorento

19 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 20:59 , ,

Kia Sorento

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 12:14 , ,

Kia Sorento -03 vo ekstra sostojba Itno

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 08:39 , ,

Kia Sorento -06 reg+zelen karton

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 13:45 , ,

Kia Sorento

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 19:27 ,

Kia Sorento

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kia sorento | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации