Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 37
Audi , 33
Peugeot , 30
Citroën , 23
Renault , 18
Ford , 16
BMW , 15
Fiat , 14
Seat , 14
Kia , 8
Škoda , 7
Chevrolet , 5
Toyota , 5
Hyundai , 4
Nissan , 4
Mazda , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Lada , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор lizing,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: lizing | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 ноем. 12:19
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Golf VIII 2022 20.000km automatic

34 500 ЕУР

Година: 2022
Километража: 15 000 - 19 999

Вчера 18:18 Претпријатие Автомобили , Штип

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN GOLF - JETTA - AUTOMATIC-HIGHLINE -DIZEL

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:17 Претпријатие Автомобили , Штип

FIAT DOBLO MAXI 77 KW 2016 Godina

9 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:25 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS M-1 FACELIFT LED NAVI VIP AUTO

9 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
09 дек. 13:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS 2020

11 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
09 дек. 13:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL GRANDLAND 1.6 HDI AVTOMATIK AVTO MIRO

15 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
09 дек. 09:45 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Peugeot 5008 1.6 bluehdi 120ks 7sedista active Vip Auto

19 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 10:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 1.5 HDI AIRCROSS AVTOMATIK AVTO MIRO

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 09:41 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
08 дек. 01:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Nissan Qashqai 2.0 dci 4x4 Panorama 2010 Godina

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 01:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Nissan Juke 1.5 dci Redizajn 2015 Godina

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Audi Q5 S-Line 2.0 tdi Quattro 2016 Godina

24 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Audi A6 Matrix 3.0 tdi Quattro 2013 Godina

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Peugeot 3008 1.6 hdi Automatic 2017 Godina

17 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C4 Cactus 1.6 hdi 2017 Godina

11 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Passat 1.6 tdi DSG 2017 Godina

17 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Dacia Dokker 1.5 dci *kupeno vo MK* 56.000 km 2020 Godina

12 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
08 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Toyota RAV 4 2.0 d4d 2015 Godina

16 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes GLA 200 cdi 4x4 Automatic 2014 Godina

19 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 01:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes E 200 cdi 2012 Godina

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 01:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Tiguan 2.0 tdi 4x4 DSG Highline Digital Cockpit 2016 God

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 01:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes E 220 cdi Automatic 2013 Godina

18 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 09:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 208 PETROL 85KS STYLE NAVI 2018G

9 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
05 дек. 11:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 2020 BIZNIS AVTO MIRO

15 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 11:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS AVTO MIRO

11 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
04 дек. 20:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 301 benzin 82ks 2019

8 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
04 дек. 13:43 Претпријатие Автомобили , Штип

SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW 2013 Godina

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
02 дек. 17:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL ASTRA G 1.4 PLIN +BENZIN 2009 GOD KAKO NOVA

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 дек. 12:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI 130KS FEEL BIZNIS

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 11:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Astra H 1.6 twinport 2005 full oprema fabrika

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 23:23 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 12:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C-Elysee 1.5 dizel 102ks shine 2021 akciska cena

9 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
30 ноем. 12:49
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2019G LIZING 20%60 RATI

10 499 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
30 ноем. 11:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
30 ноем. 10:40 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Arteon 2.0tdi 150ks 2020 dsg elegance full led Vip Auto

31 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 12:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Golf VIII 2022 20.000km automatic

34 500 ЕУР

Година: 2022
Километража: 15 000 - 19 999
29 ноем. 00:34 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

13 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 00:10 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A-3 30 1.6 TDI 115 KS SPORTBACK S-TRONIC LED VIP AUTO

18 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
28 ноем. 19:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat 2.0tdi 2007 full oprema 6 brzini prekrasen

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 17:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA YARIS 1.5 PETROL 115KS 6 M/T TERRA 2019G

11 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
28 ноем. 13:40 Претпријатие Автомобили , Тетово

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
28 ноем. 09:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW TIGUAN 2.0TDI-DSG,VIRTUAL,PANO,4-MOTION,HIGHLINE-KAKO NOV

27 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 08:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI E-TRON 50 QUATTRO,FULL,VIRTUAL,KAMERA,NOVO VOZILO

49 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
27 ноем. 10:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 7 MESTA BIZNIS AVTO MIRO

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 09:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA YARIS 1.5 PETROL 115KS 6 M/T TERRA 2019G

11 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
26 ноем. 16:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

��Chevrolet Camaro��

38 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
24 ноем. 09:13 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Passat 8 1.6 TDI 120 KS DSG comfortline kamera Vip Auto

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
22 ноем. 16:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
22 ноем. 15:46 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW G30 530d Xdrive 2018 god.

40 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување lizing | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

lizing lizing lizing lizing lizing lizing lizing lizing lizing lizing

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации