Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Peugeot , 20
Audi , 10
Opel , 9
Citroën , 8
Renault , 8
Ford , 7
Honda , 3
Seat , 3
BMW , 2
Mazda , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор passat CC,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: passat CC | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 22:24
Link:
Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

9 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 17:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:52 Претпријатие , ,

VW Passat CC 2.0 tdi 2011 Avto M&S

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:21 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 01:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:11 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:26 , ,

Passat CC R-Line BLUEMOTION 2.0 TDI

12 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 , ,

Passat CC R-Line BLUEMOTION 2.0 TDI

12 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:25 , ,

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 18:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 17:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 22:24 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

9 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр. 21:51 , ,

VW CC 2014 2.0 DSG 177hp

16 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр. 15:28 , ,

VW Passat CC 3.6 FSi 300ks 4motion DSG

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
06 апр. 09:18 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 CC 1.6 TURBO 150 KS CABRIO -08.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 01:14 , ,

VW Passat CC 3.6 FSI 4MOTION DSG

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
24 мар. 11:07 , ,

VW Passat CC 1.8 2009

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 21:04 ,

VW Passat CC 2.0 r line limited edition

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
14 мар. 17:34 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 2013

13 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 15:38 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0TDI 150HP BLUEMOTION

16 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
05 мар. 10:24 , ,

Passat cc 2009

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
18 фев. 15:50 ,

VW Passat CC 2.0 tdi

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 12:39 ,

VW PASSAT CC SPORTLINE 2.0TDI 125kw 170KS -11

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 19:27 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI BlueMotion 103 KW 2010 GODINA

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 14:41 , ,

VW Passat CC Full Spec Aut

9 690 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 02:00 ,

Se prodava passat cc

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
14 јан. 13:48 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2.0TDI 140ks -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 10:34 , ,

Volkswagen Passat CC 2.0TDI Aut. Full Spec.

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 15:39 Претпријатие , ,

Passat CC , 2.0 , automatik , extra , moze i zamena

11 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување passat CC | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации