Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили до 2000 евра

Во потрага сте по автомобил кој чини не повеќе од 2000 евра? Лесно, брзо и едноставно пронајдете го оној автомобил кој Ви е потребен со внесување на клучната фраза "polovna kola do 2000 evra" во полето за пребарување.

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 01:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 01:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:45 ,

BMW 530d so full oprema

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 01:44 , ,

Land Range Rover Sport

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:42 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:39 ,

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:39 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:59 , ,

Rover delovi za site model i200/25 400/45 600 75

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 00:36 ,

Ford Tourneo -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Продажба на половни автомобили  - polovna kola do 2000 evra

Имате строго одреден буџет кој е наменет за купување на автомобил? Можностите за филтрирање на огласите во категоријата "Се продава: Автомобили" на Пазар3.мк Ви овозможуваат да пребарувате на неколку начини, меѓу кои и пребарување на автомобили за продажба по цена.

Погледнете ги исклучиво огласите за продажба на коли кои Вам Ве интересираат. Филтрирајте ги огласите по цена, година на производство, километража, менувач, гориво, регистрација, локација, и друго.

 

Доколку имате одвоено 2000 евра за купување на автомобил, на Пазар3.мк можете да пронајдете онаков автомобил каков што посакувате. 

 

Огласи за продажба на автомобил (polovna kola do 2000 evra)

Доколку во полето за пребарување внесете Автомобил + цена: од 0 до 2000 евра ќе ги погледнете сите автомобили кои одговараат на тие критериуми. 

Кои автомобили до 2000 евра се достапни за продажба?

Изборот на половни коли до 2000 евра е прилично голем. Следните модели и марки на автомобили до 2000 евра се продаваат на Пазар3: Audi A6, 1999 год., Opel Corsa 1.2, Seat Leon 1.4, Golf 1, Opel Vectra, VW Passat, Seat Toledo, Mercedes - Benz A 140, Fiat Bravo, Ford Escort, Peugeot 306 2.0, Ford Mondeo и многу други половни автомобили.

 

Половна кола до 2000 евра за почетници - Пазар3 огласи за продажба на автомобили

Погледнете ги најновите огласи за продажба на polovna kola do 2000 evra на Пазар3.мк. Доколку барате кола за почетници, најдобар избор за вас би била мала кола, бензин, која нема да има потреба од скапо одржување и сервисирање. За почетници мал автомобил е одлична опција додека се навикнат на возењето низ тесните градски улици. 

Половен автомобил до 2000 евра се продава низ огласите за продажба на автомобили на Пазар3.мк. Разгледајте ги сите огласи и купете автомобил брзо, лесно и едноставно!


Кон почеток