Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 3981
Opel , 2572
Mercedes-Benz , 2141
Audi , 1680
BMW , 1546
Ford , 1369
Peugeot , 1249
Renault , 1174
Fiat , 1066
Citroën , 783
Seat , 711
Alfa Romeo , 370
Hyundai , 300
Škoda , 289
Chevrolet , 236
Toyota , 232
Mazda , 209
Kia , 202
Daewoo , 201
Yugo , 193
Nissan , 183
Lada , 152
Honda , 144
Land Rover , 138
Suzuki , 122
Mitsubishi , 116
Zastava , 104
MINI , 91
Smart , 85
Volvo , 84
Jeep , 74
Rover , 67
Dacia , 56
Lancia , 44
Chrysler , 40
Ssangyong , 28
Jaguar , 26
Porsche , 26
Subaru , 20
Daihatsu , 19
Dodge , 16
Saab , 15
Lexus , 7
Acura , 6
UAZ , 6
Isuzu , 5
Hummer , 4
Piaggio , 4
Wartburg , 3
Buick , 2
Proton , 2
MG , 2
Triumph , 2
Corvette , 2
GMC , 2
TVR , 1
BAIC , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Morgan , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Tesla , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор se prodava,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: se prodava | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 ноем. 01:06
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne 3.0d 2016 - Extra!

49 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 22:09
Link:
Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL ASTRA 1.9 Diesel 2006

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:39
Link:
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 1.6 2006 god. Neuvezena Odlicna sostojba

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 03:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 Xdrive 4X4 3.0D M57

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Bmw 316d F30 2012 godina High Executive

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

16 200 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 23:04 Автомобили , Охрид

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:13 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:26 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se Prodava Pasat 2.0

6 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:51
Link:
Автомобили , Битола

Itno se prodava Touran 2.0 so sedum sedishta

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volkswagen Polo 1.2tdi Bluemotion 2012g.

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mazda CX5 2.2D Skyactive 175ks.AWD 2018g.

24 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes GLC 250cdi 2017g.4-Matic 9g-tronic

3 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava 118i

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 17:01 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A5 2.0 TDI 170KS 2011 GOD SPORTBACK

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:59 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Leon 1.6 tdi 2013 godina Limited Edition ll

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:38 Претпријатие Автомобили , Велес

SKODA YETI 2.0tdi-4x4-NAVI-PANORAMA

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:05
Link:
Автомобили , Велес

FIAT DOBLO MAX TOVARNO 105000km SERVISNA KNISKA

9 100 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 15:39
Link:
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 1.6 2006 god. Neuvezena Odlicna sostojba

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:40
Link:
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Hyundai i30, benzin/plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

Honda Accord 2009 Benzin Perfektna

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:41 Автомобили , Гостивар

Golf 5

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:05
Link:
Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava Land Rover - Range Rover

115 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 11:12 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mazda 3

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A6 SEDAN AUTOMATIC DIZEL 2.0 TDI NEW MODEL KUPEN MK/20

37 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:45
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW PASSAT B8 2.0 TDI BMT DSG

25 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 10:22 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307 sw 2.0 hdi

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:46 Претпријатие Автомобили , Велес

PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-URBANCROSS-2016g

10 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:18 Автомобили , Битола

PEZO 308 SW 2010 GOD KAKO NOVO!

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 05:49
Link:
Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Se Prodava

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 05:09
Link:
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 03:59
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Passat B8 max socuvan

15 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroën Berlingo 1.9 2006

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 21:20 Автомобили , Скопjе , Чаир

Se prodava Range Rover Sport HSE 3.0 -10

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 21:16 Автомобили , Штип

SE PRODAVA MERCEDES BENZ CLC C180

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 18:22
Link:
Автомобили , Струмица , Босилово

Se prodava BMW 318D

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 17:33
Link:
Автомобили , Куманово

PEUGEOT 4007 2.2 HDI��������NOV UVOZ CH 4X4 7 SEDISHTA NOVO

7 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 17:25
Link:
Автомобили , Куманово

PEUGEOT 4007 2.2 HDI��������NOV UVOZ CH 4X4 7 SEDISHTA NOVO

7 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:18 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Insignija neuvezena so servisna kniska od Olimpija

6 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 15:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VOLVO S60 2018GOD AVTOMATIK PERFEKTNO!!

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 13:29 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen C4 1.6hdi-EXCLUSIVE-2011g-euro5

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 13:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Se prodava Touareg 3.0

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 11:18 Автомобили , Кавадарци

SEAT LEON 1.6 105ks 2011 FACELIFT

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 10:58
Link:
Автомобили , Велес

Mitsubishi Outlander 2.2D 2WD - 150ps - 2013god

13 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 10:02 Автомобили , Скопjе , Бутел

Se prodava passat 2.0 dsg vo odlicna sostojba

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 09:58 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW F30 320D 184KS SPORT LINE LED XENON

14 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 09:57 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A3 2.0 TDI 143KS EURO5 FACELIFT 2012 GOD

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 09:23 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen C3 Aircross 1.5 Bluehdi 100ks 2020 navi

12 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 09:20 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 08:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
01 дек. 08:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 301 SEDAN DIZEL 1.6 HDI KUPEN MK 2020 GOD.

9 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
01 дек. 08:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 BUSINESS LINE - MANUEL 1.6 TDI KUPEN MK/20

16 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување se prodava | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации