Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Fiat , 37
Daewoo , 9
Citroën , 6
Suzuki , 3
Chevrolet , 2
Peugeot , 2
Audi , 1
Daihatsu , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор sx,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: sx | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 фев. 14:29 ,

Fiat Doblo Combi Maxi SX 1.6 Mjet 16v

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
17 ноем. 13:45 Претпријатие , ,

Fiat Punto 1.2 plin A test so oprema registrirano

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 22:47 , ,

Daewoo Tico SX 1995 benzin

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
12 јун. 22:47 , ,

Daewoo Tico SX 1995 benzin

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
20 апр. 17:36 , ,

Daewoo Nubira SX 2001

2 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 23:16 ,

SUZUKI SX-4 1.9DDIS 6BRZINI 120ks 4x4 164000km MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 12:20 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO II SX 1.2 REG DO 10.12.21 SO OPREMA

1 390 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 14:35 Претпријатие , ,

FIAT BRAVO SX 1.2 FULL OPREMA PLIN A-TEST

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 07:47 Претпријатие , ,

CITROEN XSARA 1.9 DIESEL FULL OPREMA ODLICNA

770 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 13:05 , ,

Terios 1,5 sx 2009 ful oprema

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 10:15 ,

Fiat Bravo SX 1.6 16v

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 23:43 ,

Fiat Tipo 1.9 td sx

300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
24 јан. 18:28 , ,

Suzuki SX 4 -07

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 18:48 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 sx odlicna sostojba 11/2006

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 окт. 19:05 ,

Fiat Punto 1.1 sx

Година: 1997
Километража: 75 000 - 79 999
25 септ. 16:36 ,

Fiat Bravo SX 1.2 16v benzin

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 13:57 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO II SX 1.2 8V /FULL OPREMA/EVTINO/ZAMENA

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 15:07 , ,

Fiat Punto sx 1.7 TD

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 15:15 ,

Chevrolet Lacetti 1,4 16v -06 Benzin/Plin

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 10:48 , ,

Fiat Punto sx 1.7-95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 18:21 , ,

Fiat Punto sx 1.7 TD

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 12:58 , ,

Fiat Punto sx 1.7 TD -94

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 22:38 ,

Fiat Bravo

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 17:59 ,

VW Lupo -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
08 мар. 19:53 , ,

FIAT BRAVA 1.6 SX

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 11:31 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO II 1.2 8V ODLICNO REGISTRIRANO ZAMENA

1 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 18:47 , ,

Fiat Punto -94 cena po dogovor

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 09:55 , ,

Daewoo Lanos za delovi

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан. 14:06 ,

CITROEN C3 1.4HDI 50KW -08

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 23:03 , ,

Fiat Punto

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
17 ноем. 18:17 ,

Fiat Bravo od prv sopstvenik

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
01 ноем. 15:37 ,

Fiat Brava

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
28 јун. 10:22 , ,

Suzuki SX4

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
17 мај 19:11 ,

Fiat Doblo 1.9 JTD SX ODLICEN

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 12:49 ,

Fiat Bravo SX -00 socuvano i povolno

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 12:38 ,

Fiat Bravo SX -00 mnogu socuvana

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 19:23 , ,

Fiat Punto sx -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 21:30 , ,

Fiat Punto sx -99

77 000 МКД

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 20:58 , ,

Fiat Punto sx -99

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
30 мај 17:14 , ,

Daewoo Tico -00 so atest plin reg

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
12 апр. 15:02 Претпријатие , ,

DAEWOO TICO SX -96 TOP REGISTRIRANO DO 10 11 16

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 19:48 ,

Citroen Xsara Sx 1.9D -99 ITNO

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување sx | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

sx4 sx4 sx4 sx4 SX4 Sx 4 sx4 sx4 suzuki Sx4 sx4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации