Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 4
Opel , 2
Škoda , 2
Audi , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор volkswagen passat,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: volkswagen passat | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:04 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI comfort Avto Miro

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
15 авг. 12:03 Претпријатие , ,

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD AVTO MIRO

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
15 авг. 12:02 Претпријатие , ,

Volkswagen Golf 2.0 TDI comfort Avto Miro

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 09:24 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 1.6 tdi 120ks Sportline 2015

16 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 19:03 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI dsgR Line Avto Miro

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 11:12 , ,

VW Passat B8

16 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 16:15 , ,

VW Passat 2.0 TDI Business Edition neuvezuvan

15 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
12 јул. 18:23 ,

VW VOLKSWAGEN PASSAT

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 19:23 ,

VW Passat B6

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
06 јул. 01:00 ,

Volkswagen Passat B6 Bluemotion 1.9tdi 77kw 105ks

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 20:34 ,

Volkswagen Passat

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 јул. 10:33 ,

VW Passat B8 highline 4motion 2.0tdi 140kw 190hp

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
01 јул. 18:43 ,

Volkswagen Passat B8 highline 2.0tdi 150hp Virtual Cockpit

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 04:10 , ,

Volkswagen Passat

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 10:23 , ,

Volkswagen Passat 2016

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 15:50 ,

VW PASSAT 6 2.0 TDI, 4Motion (4x4)

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 15:50 ,

VW PASSAT 6 2.0 TDI, 4Motion (4x4)

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 12:33 , ,

VW Passat 7 Variant 2.0TDI 16V 140ks 7Speed Comfortline Full

9 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 15:44 ,

Volkswagen Passat 2016

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 15:15 Претпријатие , ,

VW Passat CC 2.0 tdi

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 22:57 ,

VW Passat 2.0tdi bluemotion 2012

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 16:01 ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI 2012

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 18:26 , ,

VW Passat dizel 1997

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 16:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 09:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 09:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 21:56 , ,

VW Passat 2.0 Tdi 2008 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 12:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 12:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 10:46 ,

VW Passat B6 2.0tdi 140ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 19:05 ,

VW Passat 2.0tdi full oprema 2012

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
22 септ. 02:35 ,

VW Volkswagen Passat 1.9 TDI 90ks

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
13 септ. 14:32 , ,

VW Passat 2.0tdi 2008 od noviot motor

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување volkswagen passat | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации