Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Yugo , 578
Lada , 51
Zastava , 38
Fiat , 3
Škoda , 3
Ford , 2
Renault , 2
BMW , 1
Nissan , 1
Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор yugo,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: yugo | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 авг. 03:57 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

666 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
09 авг. 15:36 ,

Yugo 55

Година: 1992
Километража: 90 000 - 94 999
08 авг. 03:55 , ,

se prodava yugo socuvano

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
11 јул. 10:13 ,

Yugo koral 60

479 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
09 јул. 01:09 , ,

Yugo Florida

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 02:49 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

4 500 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
05 јун. 23:00 , ,

yugo 55

1 ЕУР

Година: 1991
Километража: 95 000 - 99 999
25 мај 19:54 , ,

Yugo 55 1987

500 ЕУР

Година: 1987
Километража: 0 - 4 999
24 мај 18:56 , ,

Yugo 55

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 15:50 ,

Yugo koral 45

200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 85 000 - 89 999
12 мај 19:27 , ,

Yugo 55

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
26 апр. 21:29 ,

Yugo 1.1

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
06 апр. 21:05 , ,

Yugo Tempo 1.1

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 21:05 , ,

Yugo Tempo 1.1

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 14:49 , ,

Yugo Tempo 1.1

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 20:57 , ,

Yugo 55 1991

35 000 МКД

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
28 мар. 14:11 , ,

Yugo 1.6 benzin i plin 2002

Година: 2002
Километража: 45 000 - 49 999
25 мар. 18:51 , ,

Yugo 55 1991

35 000 МКД

Година: 1991
Километража: 80 000 - 84 999
22 мар. 18:22 , ,

Yugo 55 od 1990

Година: 1990
Километража: 25 000 - 29 999
05 мар. 00:20 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
04 мар. 07:32 Претпријатие , ,

Yugo 55 America plin a test registrirano zamena

530 ЕУР

Година: 1990
Километража: 140 000 - 149 999
30 јан. 15:20 , ,

Yugo 55 1991

29 000 МКД

Година: 1991
Километража: 95 000 - 99 999
25 јан. 19:08 , ,

Otkup na avtomobili

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
25 јан. 18:52 , ,

Otkup na avtomobili

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
18 јан. 22:33 , ,

Yugo 60 1.1i 2000

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
26 дек. 17:22 , ,

Yugo 55 benzin i plin 1990

30 000 МКД

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
22 дек. 22:49 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
07 дек. 22:53 ,

prodavam yugo tempo 1996 top sostojba registrirano

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
14 ноем. 21:17 , ,

Yugo 45 benzin 1989

Година: 1989
Километража: 45 000 - 49 999
10 ноем. 01:56 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
03 ноем. 13:26 Претпријатие , ,

Yugo Koral 55 plin registrirano

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
24 окт. 19:51 ,

Се продава Yugo 45.

300 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 60 000 - 64 999
22 окт. 00:52 , ,

Yugo Florida so skoro nov motor

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
11 окт. 01:07 ,

Yugo Coral 45 55 masina

350 ЕУР

Година: 1990
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 11:48 , ,

Yugo 45 benzin 1989

250 ЕУР

Година: 1989
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 01:31 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

350 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
27 септ. 09:12 ,

Yugo 1.1 E FI

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
14 септ. 22:34 , ,

СЕ ПРОДАВА YUGO

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
20 авг. 23:56 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
12 авг. 13:17 , ,

Yugo 45

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
05 авг. 22:24 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

7 000 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
27 јул. 13:21 , ,

Yugo 65 EFI

350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
21 јул. 21:40 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

93 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
19 јул. 11:57 Претпријатие , ,

Ekstra Yugo Tempo 55 novi gumi registrirano

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
12 јул. 01:09 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување yugo | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Yugo Yugo YUGO yugo yugo yugo yugo Yugo Yugo Yugo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации