Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 1665
Mercedes-Benz , 1440
BMW , 1418
Audi , 1112
Opel , 767
Ford , 529
Renault , 451
Peugeot , 404
Fiat , 316
Citroën , 253
Seat , 245
Alfa Romeo , 189
Hyundai , 100
Land Rover , 98
Škoda , 94
Kia , 72
Mazda , 71
Chevrolet , 69
Toyota , 64
Jeep , 63
Nissan , 52
Daewoo , 49
Porsche , 45
Mitsubishi , 44
Volvo , 44
Rover , 43
Honda , 43
Chrysler , 40
MINI , 37
Lada , 37
Smart , 36
Suzuki , 34
Jaguar , 30
Lancia , 29
Yugo , 21
Ssangyong , 18
Dacia , 14
Dodge , 14
Saab , 10
Subaru , 9
Hummer , 5
Lexus , 5
Zastava , 4
Isuzu , 3
Maserati , 2
Cadillac , 2
Lincoln , 2
Corvette , 2
Bentley , 2
Acura , 1
Daihatsu , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zamena,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zamena | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 11:31
Линк
,

BMW X3 2.0D XDrive sportline

16 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 10:44
Линк
,

RENAULT SCENIC III 1.5DCI��������UVOZ CH EURO 5 MOZNA ZAMENA

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 00:23
Линк
,

BMW X5

15 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 25 000 - 29 999

Денес 00:17 , ,

AUDI A4 2.0TDI 143KS LED XENON AMBITION NAVI,LANE KEEP ASIST

8 888 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:03 , ,

Mercedes ml 320 4×4

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 23:37 Претпријатие , ,

BMW 525 Esktra moze zamena

5 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:30 Претпријатие , ,

BMW 525 Esktra moze zamena

5 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:26 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 4X4 Diizel MK Reg Garazh F Opr

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:26 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz ML 280 ekstra moze zamena

11 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:25 Претпријатие , ,

Audi A7 , 3.0 quatro , moze i zamena

28 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:25 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1.3 multijet ekstra moze i zamena

6 399 ЕУР

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 23:23 Претпријатие , ,

VW LT Za 18 lugje socuvano

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
Вчера 23:22 Претпријатие , ,

Passat 1.6 tdi extra moze i zamena

18 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:21 Претпријатие , ,

Audi A7 3.0 quatro s-line ekstra moze zamena

28 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:20 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz E200 CDI ekstra moze i zamena

19 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:18 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1.3 multijet ekstra moze i zamena

6 399 ЕУР

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 22:41 , ,

Audi A6 -04 Automatik 3.0 Td

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:25 Претпријатие , ,

BMW 120 redizajn 177ks fabrika 2008

5 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:15 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 2012 ful oprema 1.2 TDI odlicna

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:12 Претпријатие , ,

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 gtc salon ful oprema

7 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:11 Претпријатие , ,

Ford Kuga 2.0 tdci fabrika 2010 full oprema

8 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:10 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 TDI 2013 ful oprema odlicno

5 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:55 , ,

Audi A5

123 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:53 , ,

PEUGEOT 407 neuvezuvano

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:39 ,

BMW X5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:39 ,

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:38 ,

BMW 745d individual

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:10 ,

Opel Astra H 1.7cdti 2004 59KW

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:39 ,

Renault Megane 1.9dci 88kw 120ks

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:35 , ,

Audi a5 3.0 tdi

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:24 ,

BMW 530

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 20:10 ,

opel tigra 16v 1.6

14 000 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:44 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.6 benzin so ates plin 86kw 2012

8 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:44 Претпријатие , ,

Chevrolet Kalos 1.2 benzin 2005 odlicen

1 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:44 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 77kw 2010 ekstra

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:43 ,

Chevrolet Camaro SS 6.2 455ks

35 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 19:41 Претпријатие , ,

Skoda Fabia 1.4 dizel 51kw 2007 registrirana

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zamena | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • zamena во категорија Автомобили
  • zamena во категорија Автомобили
  • zamena во категорија Автомобили
  • Zamena во категорија Автомобили
  • zamena во категорија Автомобили
  • zamena во категорија Автомобили
  • zamena во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • ZAMENA во категорија Автомобили
  • Zamena во категорија Возила
  • zamena во категорија Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации