Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Zastava , 312
Lada , 37
Yugo , 9
Citroën , 3
Fiat , 3
Ford , 3
Opel , 2
Audi , 1
BMW , 1
Lancia , 1
Renault , 1
Saab , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zastava , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zastava | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:26 ,

Zastava Oldtimer 750 SC

Година: 1980
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 02:23 , ,

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
26 фев. 21:58 ,

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 23:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

543 МКД

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
20 фев. 21:44 ,

zastava 850 fico kombe

5 150 ЕУР

Година: 1985
Километража: 60 000 - 64 999
19 фев. 19:14 , ,

Mercedes E220 CDI

2 МКД

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
16 фев. 13:53 , ,

Zastava 101 so Atest Plin

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 50 000 - 54 999
15 фев. 01:11 , ,

Se prodava Zastava 128 vo vozna sostojba cena 500 evra

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 01:10 , ,

Se prodava Zastava 128

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 01:10 , ,

Se prodava Zastavs 128 socuvana

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
09 фев. 21:24 , ,

Ford Galaxy

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 22:45 ,

ZASTAVA 750 SE 1981

1 ЕУР

Година: 1981
Километража: 75 000 - 79 999
01 фев. 22:27 , ,

ZASTAVA 101

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 120 000 - 129 999
01 фев. 02:00 ,

Zastava

Година: 1990
Километража: 140 000 - 149 999
01 фев. 02:00 ,

Zastava

Година: 1991
Километража: 140 000 - 149 999
26 јан. 01:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

45 676 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
17 јан. 16:01 , ,

Zastava 101 Mediteran i Zastava 101 limuzina

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
29 дек. 22:31 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 МКД

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
18 дек. 17:58 , ,

Audi A3 1.9 tdi

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 15:41 , ,

Zastava 101

18 000 МКД

Година: 1988
Километража: 90 000 - 94 999
01 дек. 18:05 , ,

Zastava 101 82 god

1 500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 85 000 - 89 999
26 ноем. 16:38 ,

ZASTAVA 750 FICO

800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 35 000 - 39 999
19 ноем. 22:08 ,

ZASTAVA 750LE FICO 1983godina

550 ЕУР

Година: 1983
Километража: 70 000 - 74 999
12 ноем. 16:32 ,

ZASTAVA 750 FICO -76 prv sopstvenik

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 40 000 - 44 999
01 ноем. 08:15 ,

Се продава Zastava 101 Цена по договор

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
14 окт. 21:41 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
21 септ. 12:00 ,

Zastava 101

Година: 1981
Километража: 25 000 - 29 999
19 септ. 00:20 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

222 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
17 септ. 13:38 ,

Zastava 750 Fico -84 oldtajmer

Година: 1984
Километража: 15 000 - 19 999
10 септ. 11:32 ,

Zastava 750 Fico

5 000 ЕУР

Година: 1983
Километража: 10 000 - 14 999
08 септ. 00:41 , ,

Zastava 101 so atestiran plin

1 МКД

Година: 1999
Километража: 85 000 - 89 999
30 авг. 16:26 ,

Zastava 850 Fico

Година: 1982
Километража: 60 000 - 64 999
18 авг. 09:17 ,

Polovni delovi za poveke marki na avtomobili

33 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
17 авг. 23:24 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 333 МКД

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
06 авг. 13:09 , ,

Citroen C4 -05

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 14:51 , ,

Zastava 128

300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
06 јул. 00:37 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

555 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
17 јун. 01:54 ,

se prodava zastava 076 731 057

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
31 мај 00:08 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

1 111 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
26 мај 13:42 ,

Zastava Skala 55

800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
25 мај 01:44 ,

Zastava 128 skala 55 c, 09/2000

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
22 мај 14:46 , ,

Zastava 101

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 110 000 - 119 999
11 мај 20:13 ,

Zastava 101

400 ЕУР

Година: 1984
Километража: 90 000 - 94 999
08 мај 00:27 ,

Polovni delovi za Lada Niva

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување zastava | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Zastava во категорија Автомобили
  • zastava во категорија Автомобили
  • zastava во категорија Автомобили
  • Zastava во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • zastava во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Zastava во категорија Автомобили
  • zastava во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • zastava 750 во категорија Автомобили
  • Zastava во категорија All Category
  • Zastava во категорија Возила

Кон почеток