Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Радовиш

Alfa Romeo , 12
Audi , 85
BMW , 86
Chevrolet , 11
Chrysler , 6
Citroën , 28
Dacia , 9
Daewoo , 5
Dodge , 1
Fiat , 60
Ford , 95
Honda , 1
Hyundai , 13
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 2
Jeep , 2
Kia , 10
Lada , 7
Lancia , 1
Land Rover , 13
Mazda , 7
MG , 1
MINI , 5
Nissan , 12
Opel , 82
Peugeot , 80
Porsche , 5
Renault , 50
Rover , 3
Seat , 25
Škoda , 9
Smart , 2
Ssangyong , 3
Suzuki , 1
Toyota , 13
UAZ , 10
Volvo , 4
Yugo , 4
Zastava , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 мај 15:50 ,

Mercedes-Benz A 180

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 15:50 ,

JAGUAR XF 2.7d

8 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 13:22 ,

Vw 1.6D

500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 350 000 - 399 999
05 мај 17:36 ,

VW Golf 4 tdi 131

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 16:52 ,

Mercedes-Benz C 220cdi amg 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 14:57 ,

Mercedes-Benz C 220 coupe 2012

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
02 мај 21:55 ,

Peugeot 308 1.6 hdi 2009

3 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 21:42 ,

Mercedez-Benz ML 320

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 01:41 ,

Ford Mondeo 2000 dizel

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 21:13 ,

BMW 530 2006

6 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 апр. 01:57 ,

BMW e60

7 800 МКД

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 18:10 ,

Opel Meriva 1.7cdti 74kw 101ks odlicna

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 08:48 ,

Fiat Punto Grande

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 14:12 ,

VW Tiguan 2008 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 16:59 ,

Skoda Roomster 2008

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 16:32 ,

Land rover ��������

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 11:38 Претпријатие ,

Bmw f10 520

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 19:37 ,

Mercedes-Benz Vito cdi111 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
25 мар. 18:26 ,

Mercedes-Benz ML 280 2009

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 13:29 ,

VW Passat CC 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 23:06 ,

Porsche Cayenne Sport 3.0 245

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 22:20 ,

Mercedes-Benz C200

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 11:29 ,

Porsche Cayenne S

35 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 17:16 Претпријатие ,

Patriot Lux Premium AT - Automatic 4x4 UAZ nov

29 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
07 мар. 17:16 Претпријатие ,

Shuanghuan CEO 4x4 & 4x2 2.4 + LPG НОВ

9 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
28 фев. 20:58 ,

Audi a5

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 23:31 ,

Ford Focus dizel 2002

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 20:35 ,

Kia Sorento 2005

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
28 јан. 09:08 ,

Mercedes-Benz E 350 cdi bluetech amg pack

12 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 19:58 ,

BMW 330XD

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 06:59 ,

Citroen C4 aircross 4x4 SUV 1.6

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан. 22:33 ,

FORD FOCUS 2.0 TDCI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 11:14 Претпријатие ,

Promotivni ceni na site modeli

2 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
09 јан. 17:48 ,

Audi A6

6 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 јан. 10:03 Претпријатие ,

BMW X5 3.0 sd Xdrive

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
03 јан. 18:02 ,

Audi A4 2.7 dizel

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 јан. 21:28 ,

Porsche Cayenne S

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 12:21 ,

Ford C-Max 1.6tdci

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 14:16 ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 дек. 13:44 ,

Fiat grande punto

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек. 12:36 ,

Daewoo Matiz 2004

Година: 2004
Километража: 45 000 - 49 999
16 дек. 19:52 ,

Hyundai Tucson 4×4 2007

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
16 дек. 02:22 ,

Hyundai Tucson 4×4

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
02 дек. 12:55 ,

Fiat Punto Grande

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 21:24 ,

Range Rover Sport 3.6 V8 Bi Turbo

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:51 ,

Mercedes-Benz E300 Hybrid

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 00:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 19:39 ,

Renault Megane 1.9dci 88kw 120ks

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 15:44 ,

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации