Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Радовиш

Ford , 1
Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 4 | Сите | Автомобили | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 мај 17:36 ,

VW Golf 4 tdi 131

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 23:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 19:12 ,

Se prodavaat VW Golf 4 i VW Passat b6

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 13:34 ,

VW Golf VI

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 02:14 ,

VW GOLF 5 2.0TDI 140K.S -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 22:54 ,

VW Golf 5

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
24 фев. 23:43 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 12:06 ,

VW Golf 4

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
02 ноем. 19:47 ,

VW Golf Plus

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 17:34 ,

Ford Focus

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 01:03 ,

VW Golf 4 TDI 1.9

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 18:02 ,

VW GOLF 3 GT

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 22:20 ,

VW Golf 4

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
10 дек. 21:55 ,

VW Golf 6 1,4

Година: 2009
Километража: 35 000 - 39 999
29 ноем. 18:38 ,

VW Golf 4 1.6

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 13:39 ,

VW GOLF 4

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 13:28 ,

Audi A4 1.9 TDI

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 16:30 ,

VW Golf 4 Benzin

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
17 мај 16:26 ,

VW Golf 4

3 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 22:24 ,

VW GOLF 4 MOZE ZAMENA ZA POGOLEMO VOZILO NO DIZEL

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 10:36 ,

VW Golf

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
03 дек. 11:04 ,

VW GOLF 4 KARAVAN TDi 66KW

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 19:17 ,

VW Golf 4 1.9TDI -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 18:59 ,

VW Golf 5 1.9TDI 66kw 90ps -05

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 17:53 ,

VW GOLF 4 1.9TDI -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 19:42 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 66kW -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 15:26 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 12:52 ,

VW GOLF 4 1.9TDI 4X4 MOTION 6 BRZINI -00

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 18:22 ,

VW Golf 4 1.4 -98

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
22 дек. 09:55 ,

VW GOLF 4 -02

3 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 17:33 ,

VW GOLF 3 -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 12:03 ,

VW Golf 4 -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
28 септ. 09:06 ,

VW Golf 4 TDI 116 KS -01

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 21:45 ,

VW GOLF 5 TDI 2.0 -05

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
21 септ. 17:40 ,

VW Golf 4 sdi -99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 08:57 ,

VW Golf 4 Karavan -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 16:12 ,

VW GOLF 4 1.9TDI -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 16:36 ,

VW Golf 4 sdi -98

2 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 17:41 ,

VW Golf 4 odlicni -98

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 18:10 ,

VW GOLF 1.9 TDI -02

3 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 4 | Сите | Автомобили | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 4 golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации