Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мар. 13:29 ,

VW Passat CC 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 19:12 ,

Se prodavaat VW Golf 4 i VW Passat b6

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 13:57 ,

VW Passat 2.0TDI 2011

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
15 јул. 11:44 ,

VW Passat 2013

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 01:52 ,

VW PASSAT TDI

14 000 ЕУР

25 фев. 14:41 ,

VW Volkswagen Passat

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
23 дек. 10:34 ,

VW Volkswagen Passat 1.9

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 17:30 ,

VW Passat -90

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 13:28 ,

VW PASSAT 1.9TDI

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 13:34 ,

VW Passat R line

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 19:39 ,

VW Passat

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 15:00 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 20:51 ,

VW PASSAT

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 19:53 ,

VW PASSAT 1.9 110HP

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 16:47 ,

VW Passat 19 66k perfekt

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 18:54 ,

VW Passat 1.9 66kw

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 22:12 ,

VW Passat

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 22:49 ,

VW Passat 1.9 TDI 131 ps moze i zamena za bg

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 19:41 ,

VW Passat 2.5 V6 TDI

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 јул. 18:32 ,

VW Passat ekstra

1 700 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 11:47 ,

VW Passat 1.9 TDI

4 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 20:29 ,

VW Passat 1.6 105 KS

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 20:07 ,

VW PASSAT 2.5TDI V6

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
21 фев. 16:45 ,

VW PASSAT Motion 4x4

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 14:56 ,

VW Passat 2.0 tdi 140 ks 16v full oprema koza

6 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 23:51 ,

VW Passat -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 11:07 ,

VW PASSAT 1.9 tdi 74kilovati 101ks -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 22:38 ,

VW Passat 1,9TDI 131ks so najvisoko nivo na opr-03

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 18:57 ,

VW Passat 1,9 TDI -96 zamenaa za Karavan

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
12 апр. 18:27 ,

VW PASSAT -97 ITNO

2 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 50 000 - 54 999
25 јан. 22:00 ,

VW Passat 1.9TDI -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 15:31 ,

VW PASSAT 1.9 TDI -01

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 11:43 ,

VW Passat -99

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 12:13 ,

VW Passat 1.9 tdi -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 14:16 ,

VW Passat GL 1.8 -90

Година: 1990
Километража: 300 000 - 349 999
03 апр. 18:01 ,

VW PASSAT TDI -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 10:29 ,

VW Passat tdi 110 ks -00 klimatronic

1 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Passat Passat Passat passat Passat PASSAT Passat passat passat Passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации