Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Renault - Oгласи за продажба на рено автомобили!

Avantime , 1
Capture , 14
Clio , 753
Coupe , 7
Espace , 168
Express , 4
Fluence , 22
Kadjar , 6
Kangoo , 225
Koleos , 8
Laguna , 512
Latitude , 3
Mascott , 1
Master , 17
Megane , 1554
Modus , 66
R 11 , 5
R 14 , 1
R 18 , 16
R 19 , 111
R 21 , 5
R 25 , 3
R 4 , 34
R 5 , 29
R 9 , 45
Rapid , 3
Safrane , 14
Scenic , 662
Talisman , 6
Thalia , 5
Trafic , 23
Twingo , 114
Vel Satis , 32

Сакате да го продадете вашето renault возило, но, досега се соочивте со огромни потешкотии на кои што не им се гледа крајот? Не грижете се, бидејќи Пазар3 има решение за вашиот проблем!


На нашиот сајт, ќе можете да објавите оглас за продажба на renault автомобили, или пак да ја следите понудата на најпознатите модели на renault како - renault clio, renault scenic, renault capture, renault duster, renault twingo, renault megane, renault laguna и тн, на кои што ќе можете да станете сопственик во најкус можен рок!

27 септ. 19:59
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Scenic

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 19:27 Автомобили , Струмица

Renault Scenic 2.0

2 500 МКД

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Clio 1.5DCI 65kw 2011 full oprema registrirano

4 899 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 90KS LIMITED 2017G

13 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 16:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Renault Megane 1.5 DCI 90ks 6M/T limited 2017G

12 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Scenic 2022

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renalult Megane III 2010 1.5dci 110ks

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

RENAULT CLIO 1.5 DCI

7 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 06:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Kangoo 1.5dci neuvezeno

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:51 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Fluence 1.5 2010g prv gazda

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:09 Претпријатие Автомобили , Битола

Renault Laguna 1.5dci 81kw 110ks

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Clio 1.9. dizel 00 servo kako nov

1 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Clio 1.5 dci MOBIL STEF

6 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:56 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault Scenic 2008

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:45 Автомобили , Охрид

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
03 окт. 19:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Kadjar prv sopstvenik

22 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
03 окт. 18:39 Автомобили , Скопjе , Чаир

Renault Kangoo

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 17:30 Автомобили , Скопjе , Чаир

Renault Kangoo

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 15:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault Megane 1.5 DCI 66KW LED Avto Miro

10 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 10:24 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Clio limited 1.5 dci 2017 neuvezeno

12 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999
03 окт. 00:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Reanult Talisman

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
02 окт. 22:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO - III - DIZEL 1,5 DCI FACELIFT/12

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 17:53 Автомобили , Охрид

Renault

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 15:46 Автомобили , Скопjе , Скопје

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
01 окт. 12:34 Автомобили , Струмица

Renault Megane 1.4

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 12:34
Линк
Автомобили , Гостивар

Renault Clio 1.5 dci - 02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 12:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Megane GT Line 1.5dci 110hp 2011g UNIKAT

6 490 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
01 окт. 11:29 Претпријатие Автомобили , Тетово

Renault Clio 1.5 DCI 50kw 2010 Avtocentar

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 11:25 Претпријатие Автомобили , Тетово

Renault Laguna 2.2 DCI 110kw 6-Brzini 2003 Avtocentar

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 21:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO 1.2 PETROL 16V 75KS REDIZAJN 2018G

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
30 септ. 21:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT KADJAR 1.5 DCI 115KS Dynamique 2017G

14 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
29 септ. 15:44 Претпријатие Автомобили , Велес

Renault Megane Coupe 1.5dci-NAVI

5 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Факт кој можеби ќе Ве интересира: "renault" е еден од најпосакуваните марки на автомобили на Пазар3, а тоа е одлично за сите продавачи кои што сакаат да направат брза продажба на рено автомобили.Зошто renault е одличен избор за секој возач?


Докажан бренд - францускиот производител renault, не е воопшто ново име на пазарот, всушност, овој бренд опстојува на пазарот преку 122 години, што го прави еден од водечките лидери на автомобилската индустрија!


Најголем доказ за тоа е фактот што renault продал oколу 2,949,849 возила, и тоа во екот на глобалната пандемија.


Фантастични модели - renault clio, renault scenic, renault duster, renault twingo, renault megane, renault laguna се само едни од моделите кои што ги произведува, а доколку сте заинтересирани за истите, или пак сакате да ги продадете, тогаш тоа можете да го направите токму на Пазар3!


Квалитет и издржливост - renault автомобилите се познати и по квалитетот и издржливоста која што ја поседуваат во поглед на моторот, дизајнот, но и по комфорот кој што го нудат седиштата, а тоа ги прави да бидат одлични за патување на кратки но и на долги релации.


Впрочем, голем број на возачи се одлучуваат за renault автомобили и поради лесноста при управување кое ја нудат овие возила, а во ова ќе се уверите и самите доколку контактирате некои од продавачите кои се достапни на нашиот сајт.Причини поради кои треба да го продадете вашиот renault автомобил наа Пазар3?


Огромна посетеност - шансите за да бидете контактирани од голем број на купувачи, откако ќе објавите оглас за продажба на вашето renault се навистина големи, а тоа се должи на големата посетеност на нашиот сајт.


За ваша информација, над 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да ги прочитаат вашите огласи, наместо огласите да Ви бидат незабележани како што се случува на останатите сајтови од овој тип.


Практични алатки - филтрите, полето за пребарување, и алатката за регистрирање на огласи ќе Ви стојат секогаш на располагање, а тоа значи дека ќе можете да најдете renault возила, но и да продадете со само еден клик!


Најголем купопродажен сајт - објавувањето на огласи на најпознатиот огласувачки, но и купопродажен сајт во државата е вистинскиот чекор за Вас, бидејќи тука ќе можете да имате брза и лесна продажба на renault автомобили, но и на што и да посакате - живеалишта, инвентар за дом и семејство, електроника, спортска опрема, и се останато!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации