Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Возила | Автомобили

Chevrolet , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 3
Lancia , 1
Opel , 2
Škoda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мај 23:44 ,

Opel Meriva itno

Година: 2004
Километража: 30 000 - 34 999
14 мар. 11:29 , ,

Rent a car

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 15:26 ,

Mercedes-Benz C200 rent a car

30 ЕУР / дневно

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 17:53 , ,

Rent a car

30 ЕУР / дневно

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 септ. 00:24 , ,

XL Rent a car Skopje, iznajmuvanje Ford Fiesta TNG

1 ЕУР / месечно

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
12 окт. 10:45 Претпријатие , ,

Opel Vivaro 8 plus 1 rent a car

81 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
12 окт. 10:35 Претпријатие , ,

Lancia Delta -17

55 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
12 окт. 10:35 Претпријатие , ,

VW Passat -15 rent a car

77 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
12 окт. 10:25 Претпријатие , ,

Citroen Berlingo -15 rent a car

47 ЕУР / дневно

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
12 окт. 10:25 Претпријатие , ,

Fiat Linea -16 rent a car

43 ЕУР / дневно

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
12 окт. 10:25 Претпријатие , ,

Ford Focus -17 rent a car

51 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
12 окт. 10:15 Претпријатие , ,

Chevrolet Spark -18 rent a car

30 ЕУР / дневно

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
12 окт. 10:15 Претпријатие , ,

Great Wall Voleex -16 rent a car

34 ЕУР / дневно

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
12 окт. 10:15 Претпријатие , ,

Skoda Fabia rent a car

34 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
15 апр. 19:38 , ,

Rent-A-Car Lara-Kaan Avto Peralna

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
26 апр. 12:55 Претпријатие , ,

RENT A CAR UP & GO

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации