Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Audi , 1
Citroën , 2
Ford , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MINI , 6
Opel , 4
Škoda , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Wartburg , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 21:50
Link:
, ,

MINI ONE

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 21:56
Link:
, ,

MINI ONE

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999

Вчера 21:56 , ,

MINI ONE

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 21:50 , ,

MINI ONE

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
11 мај 16:06 ,

Suzuki SX4 4x4 1.9

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 17:14 , ,

MINI COOPER ONE 1.4

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
08 мај 08:03 Претпријатие , ,

Audi A7 3.0tdi quattro neuvezena

18 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 08:02 Претпријатие , ,

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRDI Off Road

8 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 16:23 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDI Conceptline

6 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 12:27 ,

MERCEDES E280 4MATIC EVO

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 13:59 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6i 2005 benzin plin

2 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 19:17 , ,

VW Beetle 1.9 TDI 2007

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 19:24 , ,

Prodavam Wartburg

500 ЕУР Price Reduced

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 08:57 , ,

Lancia Ypsilon odlicen mal avtomobil

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
02 апр. 19:58 ,

Opel Vectra C 1.9 CDTI 2005god

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 16:11 , ,

Mercedes-Benz E 350cdi 2012 Amg 3.5 265k

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 14:30 , ,

Skoda Fabia 1.2 prv spostvenik original 89.000km so klima

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
24 мар. 13:03 , ,

Opel Corsa twinsport 1.2 2006

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 18:33 , ,

Mini Cooper One 1.4i 2009

4 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 14:08 Претпријатие ,

VW Jetta 1.9 tdi 105 ks

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 12:55 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin 116ks so motor od Bmw

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 22:27 , ,

Mini Cooper D-Pezo motor 1.6hdi 109ks

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 17:42 , ,

Kia Ceed Station Wagon karavan -10

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 15:48 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6i 2005g. Benzin/Plin

2 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 00:13 ,

Opel Omega

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 01:39 ,

Mercedes-Benz E-350 CDI

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 01:39 ,

Mercedes-benz E-350

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 22:17 ,

99/2000 Land Rover-Freelander 2.0d

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 13:40 ,

FORD FIESTA TDCI 1.4 50KW -08 MOZNA ZAMENA

28 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
24 јан. 11:43 ,

Mercedes e270

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
12 јан. 09:19 , ,

MERCEDES-BENZ C220 CDI ELLEGANCE

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
20 дек. 21:14 , ,

Prodavam Toyota Avensis 2.0 benzin

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации