Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Битола

Acura , 5
Alfa Romeo , 35
Audi , 182
BMW , 136
Chevrolet , 22
Chrysler , 9
Citroën , 79
Dacia , 6
Daewoo , 21
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Fiat , 105
Ford , 145
Honda , 14
Hummer , 2
Hyundai , 57
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 5
Kia , 23
Lada , 34
Lancia , 4
Land Rover , 10
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 32
MINI , 9
Nissan , 25
Opel , 216
Peugeot , 88
Renault , 159
Rover , 12
Seat , 45
Škoda , 26
Smart , 3
Ssangyong , 1
Suzuki , 13
Toyota , 27
TVR , 1
UAZ , 5
Volvo , 13
Yugo , 22
Zastava , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 мар. 22:54
Link:
,

Otkup na vozila

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
11 апр. 20:59
Link:
,

Kia Carnival 2.9CRDI

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 21:48 Претпријатие ,

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 21:44 Претпријатие ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN***59KW-80KS***EURO 4***

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 21:44 Претпријатие ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI****66KW-90KS****

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 21:44 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -08 85KW 116KS

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 21:43 Претпријатие ,

CITROEN C4 1.6 HDI ***80KW-109KS*** EURO 4***

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 21:42 Претпријатие ,

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN*** 48KW-65KS***EURO4

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 21:42 Претпријатие ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN***59KW-80KS***EURO 4***

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 21:41 Претпријатие ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ***74KW-101KS***COSMO***

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 21:41 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 ****BENZIN-PLIN ***MODEL 2012GODINA****

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 21:41 Претпријатие ,

BMW X5 X-DRIVE 35D -11

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 21:40 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 57kw 77ks

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 21:40 Претпријатие ,

SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS ***51KW-70KS***EURO 4***

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 21:40 Претпријатие ,

HYUNDAI i30 1.6 CRDI 2010 GODINA***66KW-90KS***

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:03 ,

Toyota Corolla 1.6 -07

4 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:44 ,

VW Golf 7 1.6 tdi dpf 105ks 2014 kako od salon

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:15 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010 top

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:06 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010 top

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:55 ,

Peugeot 206 1.4 Quicksilver 2007

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:52 ,

Opel Corsa 1.2 twinport full perfektna

2 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:48 ,

VW FOX 1.4 BENZIN ODLICEN

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:33 ,

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:52 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:45
Link:
,

AUDI A3 BENZIN PLIN HITNO

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 19:52 Претпријатие ,

FORD FUSION 1.4 TDCI-50KW--REDIZAJN--MODEL 2010-NOVO VOZILO!

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:52 Претпријатие ,

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI--REDIZAJN-MODEL 2009--NOVA!!!!!

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:51 Претпријатие ,

Mercedes-Benz c250 turbo dizel avtomatik so klima perfekten

2 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:51 Претпријатие ,

Skoda Octavia Facelift 1.9 tdi model 2011 nova

6 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:51 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 TDI redizajniran model 2007 novo vozilo!!Euro 4

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:50 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.2 twinport cosmo model 2007 139.500km nova

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:50 Претпријатие ,

Mercedes A 200 cdi avantgarde facelift model 2006 novo

4 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:50 Претпријатие ,

Mitsubishi Colt 1.1 benzin 55kw 113.000km novo vozilo

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:49 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.2 benzin plin model 2009 novo vozilo

4 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:49 Претпријатие ,

Peugeot 107 1.0 benzin 50kw euro 4 132.000km nova

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:48 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.2 twinport cosmo model 2006 nova

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:48 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 hdi 90ks model 2009 novo vozilo 143.000km

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:48 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.4 benzin klima model 2008 perfekten

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:47 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.3cdti 2009 117.500km servisna

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:47 Претпријатие ,

FORD FUSION 1.4 TDCI-50KW--REDIZAJN--MODEL 2010-NOVO VOZILO!

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:46 Претпријатие ,

VW Passat 1.9 tdi 105ks model 2006 perfekten

5 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:46 Претпријатие ,

MAZDA 6 2.0CD140--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!UNIKAT!!!!

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:45 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.25 16V--Z-TEC--REDIZAJN-MODEL 2007--143.000 KM

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:45 Претпријатие ,

CHEVROLET SPARK 1.2 BENZIN PLIN--MODEL.2011--NOVO VOZILO!!!!

3 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:45 Претпријатие ,

OPEL MERIVA 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!

3 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:44 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.6 hdi 90ks euro 4 2008 139.700km novo

4 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации