Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Alfa Romeo , 13
Alpina , 1
Audi , 52
BMW , 37
Chevrolet , 2
Chrysler , 2
Citroën , 21
Dacia , 5
Daewoo , 6
Fiat , 47
Ford , 64
Honda , 1
Hyundai , 12
Kia , 3
Lada , 5
Lancia , 3
Mazda , 8
MINI , 1
Nissan , 6
Opel , 100
Peugeot , 39
Porsche , 1
Renault , 61
Rover , 2
Saab , 2
Seat , 14
Škoda , 12
Suzuki , 3
Toyota , 8
UAZ , 2
Volvo , 4
Yugo , 3
Zastava , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 мај 10:19
Linku:
Претпријатие , ,

Fiat Stilo

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 19:24 , ,

Toyota Auris 2.0 126ks -07 Full Oprema

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 14:21 , ,

Peugeot 306 2.0 HDI Prv sopstvenik

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:10 , ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 19:50 , ,

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:54 , ,

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:50 , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:35 , ,

Volkswagen Caddy

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:49 , ,

VW Passat -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:45 , ,

Audi A3

3 333 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 11:37 , ,

Renault Megane 1.9 DCI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
08 мај 08:52 , ,

AUDI A8 4.2 TDI V8 QUATTRO

30 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 10:19 Претпријатие , ,

Fiat Stilo

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
05 мај 01:03 , ,

Suzuki Swift 1.3 DDiS 2005

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 21:32 , ,

fiat

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
30 апр. 21:49 , ,

VW Polo 1.4 FSI 85ks

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
12 апр. 15:11 , ,

VW Amarok 2.0 DC TDI 4x4

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 09:57 , ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 02:53 , ,

VW Golf3 1.9TDI

999 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 02:53 , ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 02:53 , ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 19:11 , ,

OPEL VECTRA 1.7D

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 19:10 , ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 04:18 , ,

Fiat Punto 1.2 16v benzin 2000 6 brzini plus rikverc

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
31 мар. 16:14 , ,

Mitsubishi Lancer 1.5 80 kw

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
23 мар. 10:52 , ,

Mazda 6 gtd perfektna

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 20:05 , ,

Opel corsa 1.7tdi isuzu 2003

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 15:04 , ,

Opel Astra 1.7 dizel bez registracija

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 19:04 , ,

ALFA ROMEO -06 159 jtdm 110kw 150hp

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 17:13 , ,

Mercedes-Benz 220

2 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 20:06 , ,

Ford cougar 2.5v6

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
12 мар. 19:59 , ,

Mercedes Benz E220

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 14:10 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 2002

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 14:06 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 2002

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 10:36 , ,

Seat Leon 1.9 tdi 2008 perfekten

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 17:08 , ,

Vw eos

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
08 мар. 14:32 , ,

Audi A5 2.7 TDI 140kw 190ks

16 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 17:45 , ,

Delovi za ford focus mk1 1.8 tdi 66kw

350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 15:37 , ,

Se prodava Peugeot 205, 2005 godina

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 20:54 , ,

Alfa Romeo 147

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 01:43 , ,

Nexia za prodazba

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
10 фев. 11:55 , ,

Se prodava AUDI A4 2.0 - 10 dizel

14 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
08 фев. 12:52 , ,

Mazda 3 1.6hdi 109ks

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 20:13 , ,

Ford Mondeo

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
01 фев. 02:02 , ,

Se prodava

1 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
31 јан. 20:55 , ,

VW Touran 2.0 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 19:17 , ,

VOLVO C30 1.6 HDI mozna zamena

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан. 09:28 , ,

Opel Omega B 2.5TD

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 , ,

jugo.koral.55

200 ЕУР

Година: 1990
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации