Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Audi , 10
BMW , 12
Chevrolet , 2
Citroën , 10
Daewoo , 4
Fiat , 14
Ford , 1
Honda , 2
Hyundai , 6
Jaguar , 1
Jeep , 3
Lancia , 1
Lexus , 2
Mazda , 2
MINI , 2
Nissan , 3
Opel , 15
Peugeot , 24
Porsche , 1
Renault , 19
Seat , 2
Škoda , 3
Smart , 1
Suzuki , 2
Toyota , 1
Volvo , 3

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 09:28
Линк
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 09:14
Линк
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 09:28
Линк
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:06 Претпријатие ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel Mk tabli perfekten

24 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:40 Претпријатие ,

Volvo XC 60 2.4 D5 215ks 2013 Rdesign Mk tabli

16 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:43 Претпријатие ,

Mercedes Benz A180 CDI 109ks elegance extra

3 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:20 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.3cdti 51kw 2012

5 799 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 21:59 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
22 мај 20:49 ,

Bmw 320

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 20:17 , ,

Peugeot 206 2003

2 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
27 јун. 17:59 , ,

Mercedes-Benz 200 plin benzin 2003

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 09:14
Линк
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
26 јун. 11:16 Претпријатие ,

Renault Megane III 1.5DCI 106KS. 6 benzin dynamique

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 19:00 , ,

Mercedes-Benz E 350cdi 4matic full oprema F1

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 13:22 Претпријатие , ,

Citroen C3 2011 1.6 hdi 68kw

4 899 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 02:53 , ,

Peugeot 206 sedan 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
20 јун. 18:19 Претпријатие , ,

Toyota Rav 4 2.2 dizel avtomatik 4x4 110kw 2011

12 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 15:56 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta

7 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 14:49 Претпријатие ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Reference Comfort

4 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 14:33 Претпријатие ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Track & Field 4Motion

11 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 14:30 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.6 HDi Active Pro

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 21:09 ,

BMW 520d 2011god - Automatic

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 21:07 ,

BMW 520d 2011god - Automatic

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 13:26 ,

Se prodava Hyundai Tucson 2005 4x4 dizel

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 12:31 ,

VW Sharan Freestyle 2.0 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 10:24 Претпријатие ,

Bmw X5 3.0XI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 17:45 ,

Se prodava Peugeot 307 sw

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 12:21 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5 DCI 2009 full oprema fabrika

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 12:42 , ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATIC 4x4 MOTIONS HITNO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 19:45 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi kako novo

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
07 јун. 14:40 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA 200 CDI automatic full 2013

23 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 12:21 , ,

Mercedes-Benz SL350 cabrio benzin

Година: 2003
Километража: 85 000 - 89 999
06 јун. 09:44 , ,

Jaguar XF 3.0 D inter guma

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 00:32 ,

Suzuki Vitara 2006

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 11:51 ,

Lexus RX 300 2004

7 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
31 мај 02:25 ,

Jeep

8 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 19:17 Претпријатие ,

Peugeot 5008 sedum sedista 1.6 Bluehdi 120hp

24 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 19:04 Претпријатие ,

BMW X2 sDrive 18D 150hp design automatic

31 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
25 мај 13:57 ,

Fiat Punto 1.2 pominato samo 24. 600 km

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
24 мај 23:07 ,

MATIZ

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
22 мај 21:57 , ,

Fiat Punto 2

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 21:54 , ,

Fiat punto 2

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации