Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Гостивар

Audi , 43
BMW , 52
Chevrolet , 4
Chrysler , 2
Citroën , 6
Corvette , 1
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Fiat , 13
Ford , 38
Honda , 3
Hyundai , 4
Jeep , 1
Kia , 4
Lada , 1
MINI , 5
Nissan , 5
Opel , 40
Peugeot , 6
Renault , 22
Rover , 1
Seat , 10
Škoda , 2
Smart , 3
Suzuki , 1
Toyota , 2
Volvo , 3
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 авг. 08:58 , ,

Renault Megane

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 15:41 , ,

Golf 3 1.9 dizel

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 12:33 , ,

Golf 3 1.9 dizel

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
28 јул. 08:54 , ,

Golf V 1.9

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
26 јул. 09:47 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07 2.0 CDTI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 17:59 , ,

Opel astra 1.7 td

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 19:23 , ,

Opel astra 1.7 td

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 22:36 , ,

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4 120kw 2011 automatic PowerShift

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 22:29 , ,

Audi A6 3.0 2007

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
07 мај 14:45 , ,

Audi Q7 3.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 08:59 , ,

Bmw 320d F30 EfficientDynamics

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
14 апр. 18:04 , ,

Kia Sortage Diesel 1995

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
01 апр. 15:45 , ,

Opel Astra G 2.0dti 2001

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 20:18 , ,

Bmw 320i Cabrio 2008

11 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 20:37 , ,

Jeep Grand Cherokee 2.5

4 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 22:11 , ,

Audi A6 2012 dizel

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 20:36 , ,

Volvo V 70 D5 2.4 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 11:29 , ,

Audi A5 2.0

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 08:17 , ,

Ford Focus 2006

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 14:27 , ,

Opel Zafira 2015

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 03:23 , ,

Audi A6 3.0 dizel 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 дек. 11:00 , ,

VW Golf 5 2008

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 17:10 , ,

Opel Astra H 1.3 2007

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 23:03 , ,

Zamena

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 23:27 , ,

VW Sharan 1.9 dizel 2009 itno

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 12:40 , ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 19:41 , ,

VW Golf 3 1994

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 09:32 , ,

Mini Cooper 1.4 diesel

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 ноем. 09:32 , ,

Mini Cooper 1.4 diesel

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 02:01 , ,

Mercedes-Benz C 200cdi

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
22 септ. 02:35 , ,

se prodava

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:31 , ,

se prodava

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 14:16 , ,

Touareg 2.5 TDİ QUATRO ,Top Sostojba

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 авг. 19:53 , ,

Kia Picanto 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 11:33 , ,

Shitet pasat

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 13:32 , ,

Prodavam ford fokus 2009god benz+plin

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 03:36 , ,

Prodava ili menuvam

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 11:58 , ,

Suzuki Vitara 2.0TD top sostojba

4 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 02:33 , ,

Land Rover Serie 88l oldtajmer

7 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 60 000 - 64 999
31 мар. 16:18 , ,

Citroen Xanitia 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
30 мар. 16:27 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 CDTI 4x4 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 21:11 , ,

Motor za VW Golf 6 plus

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 17:23 , ,

Ford Maverick 4x4 moze zamena

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
01 фев. 02:02 , ,

Renault megane

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 02:02 , ,

Bmw525d

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 фев. 01:55 , ,

BMW 740 XD 20” FACELIFT BUSINESS CLASS

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 11:45 , ,

Vrapciste mersedes E270 CDI

5 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 11:14 , ,

Orjinal ve güzel

5 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 23:16 , ,

passat b7

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации